Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerKanunsuz Topraklar 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Malik Madene Kimi Ortak Edecek?

Kanunsuz Topraklar 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Malik Madene Kimi Ortak Edecek?

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar, 9. yeni bölümüyle 1 aralık çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde;Tutuklanan Malik, madeni Gülfem’e emanet eder. Ali, annesiyle konuşmaya gider. Saniye, oğluyla konuşup ona sevmeyi öğreteceğini söyler. Ali, annesinin isteği üzere Malik’in hapisten çıkmasını sağlar. Karşılığında ise, madenin yüzde elli hissesini ister. Kasapoğlu ile Davut’da, madene ortak olmak ister. İşçileri arkasına alan Davut, Madene Ali’nin ortak olmasına karşı çıkar. Kanunsuz Topraklar 9. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Malik, madene kimi ortak edecek?

Çarşamba Dizileri 2021

Malik Madene Kimi Ortak Edecek?

Kanunsuz Topraklar 9. bölüm 1. fragmanında; Davut, Malik’e yüzlerce madencinin geleceğini, kızlarının istikbalini Ali’nin eline bırakmasına karşı çıktığını ve Ali ne fiyat verdiğiyle aynısını ona vereceğini söylüyor. Ali ise, Malik’e eğer madene kendisini ortak etmezse onu bir sözüyle bitireceğini söyleyip tehdit ediyor.

İşte Kanunsuz Topraklar 9. bölüm 1. fragmanı…

KANUNSUZ TOPRAKLAR 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Jandarmalara teslim olmadan önce Malik, Madeni Gülfem’e emanet eder. Gülfem, yalnız kalır ve Davut’la konuşmaya gider. Davut ile Hatice’yi el ele görünce onları yanlış anlar. Hatice, Gülfem’e Davut’la aralarında bir şey olmadığını anlatmaya çalışır. O ise, dinlemez bile.

Malik’in tutuklanmasıyla işçiler ayaklanır. Yavuz, Gülfem’e kasada para olmadığını madenin uzun zamandır zor durumda olduğunu söyler. Kasapoğlu Davut’a, madene birlikte ortak olmayı teklif eder. Davut’dan silahları bulmasını isteyen devlet görevlisi gelip ona, madene ortak olmasını gereken desteği ona vereceklerini söyler.

Gülfem, kapısına gelen Ali’ye kendisinden ve ailesinden uzak durmasını söyler. Ali, ısrar edince ona, annesinin bile onu sevmediğini yüzüne vurur. Annesinin yanına giden Ali, annesine neden kendisini sevmediğini sorar. Saniye, Ali’yle konuşup ona sevmeyi öğreteceğini söyler.

Ali, annesiyle birlikte eve dönüyor. Saniye, Ali’ye eğer Gülfem’i gerçekten seviyorsa önce babasını hapisten kurtarmasını ister. Ali, cesedin yerini değiştiriyor. Cesedi bulamayan jandarmalar Malik’i serbest bırakır. Bu arada aylardır paralarını alamayan işçiler ayaklanır.

Malik ve kızlarını linç etmeye çalışır. Davut, Gülfem’i onlardan korur. Daha sonra işçilerle konuşup aralarında topladıkları paraları işçilere dağıtıp evlerine ekmek götürmelerini sağlar. Malik’in hapisten çıkmasını arkadaşları kutlamak için bir yemek organize eder.

Orada Ali, Malik’ten madenin yüzde elli hissesini almak ister. Oda kabul edip tam imza atacakken Gülfem, karşı çıkar. Babasına madeni kendisine emanet ettiğini Ali’yi madene ortak etmesine müsaade etmeyeceğini söyler. O sırada Davut gelir ve onlara neyi kutladıklarını söyler. Madene Ali’nin ortak olmasını istemediğini açıklar.

Kanunsuz Topraklar 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Davut Madene Ali’nin Ortak Olmasına…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Sadi Ağlama Krizlerine Giriyor

Kırmıızı Oda 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sadi Ağlama Krizlerine Giriyor!

0
Tv 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 58. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Uzun bir aradan sonra Dara, kliniğe geliyor. Dara, abisinin öldüğü...