Magazin Haberleri » Ünlüler » Metin Hara Aşka Kapılarını Araladı Mı?
Metin Hara Aşka Kapılarını Araladı Mı?
Metin Hara Aşka Kapılarını Araladı Mı?

Metin Hara Aşka Kapılarını Araladı Mı?

Adriana Lima ile yaşadığı büyük aşktan sonra, bir daha biriyle birlikte olmayan Metin Hara görünüşe göre kalbinin sesini dinlemeye karar verdi. Geçtiğimiz günlerde yeniden aşk dedikodularıyla gündeme gelmeye başlayan Metin Hara aşka kapılarını araladı mı merak ediliyor? İşte Metin Hara’nın gönlünü çalan isim;


Adriana Hara’ya Pahalıya Patladı

Kişisel gelişim üzerine kitaplar yazan ve dünyaca ünlü model Adriana Lima’ya da bu sayede tanışan Metin Hara 2017 senesinde ünlü modelle bir aşka yelken açmıştı. Uzun süre medya gündemini doldurduktan sonra biten ilişkinin ardından Hara’nın şuan ki şöhretini eski aşkına borçlu olduğunu söylemek yanlış olmaz. Hatta o dönem Hara’ya seminerlerinde Doktor unvanını kullandığı gerçeksiyle Hara’ya dava açılmıştı.

Hapsi İstenen Metin Hara’nın Avukatından Açıklama..

Metin Türkiye’ye Döndü Aşk Bitti

Adrina Lima ile aşk yaşadığı sırada vaktinin çoğunu Amerika’da geçiren Hara geçtiğimiz sene annesinin rahatsızlığı nedeniyle Türkiye’ye gelmek zorunda kalmıştı. Bundan kısa bir süre ayrılan çiftin neden ayrıldığı merak konusu olmuştu ki Lima Emir Uyar’la aşk yaşamaya başladığında Hara merak edilen ayrılık nedenin kendisinin Türkiye’ye gelmesi olduğu yönünde bir açıklama yapmıştı. Bunun yanı sıra Hara Lima’nın ardından ünlü şarkısı Simge Sağın’la anılmış ancak iddialar yalanlanmıştı.

Adrina Lima Kimdir?

Metin Hara Aşka Kapılarını Araladı Mı?

Metin Hara‘nin gönlü hala Lima’da mı yoksa Simge Sağın’da mı derken aslında ünlü yazarın çoktan Ayşe Akın’a tutulduğuna dair bir iddia gündeme geldi. İlişki iddiaları her iki taraftan da yanıtsız bırakılırken Ayşe Akıngeçtiğimiz gün Emre Kaya’nın doğum gününden çıkarken görüntülendi. Metin Hara sorularına “Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum” diyerek geçiştiren Akın, “Ama ilişki iddiasını yalanlamıyorsunuz” denince “Şu an bir şey demiyorum” yanıtını verdi. Kısaca ünlü çiftimiz ya her zamanki sessizlik oyunuyla gündeme gelmeyi amaçlıyor, ya da yalan iddialardan şimdilik paylarına düşeni alarak magazin dünyasını süslüyorlar.


Metin Hara Kimdir?

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Oğulcan Engin'in Paylaşımıyla Karantina Günleri!!..

Oğulcan Engin’in Paylaşımıyla Ezgi’li Karantina Günleri!!..

Yaklaşık bir ay önce aşk yaşamaya başlayan Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir