SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Ünlüler » Merve Özbey Evleniyor!
merve özbey sevgilisi

Merve Özbey Evleniyor!

Şarkıcı Merve Özbey bir süredir beraber olduğu Kenan Koçak ile hayatlarını birleştirmeye karar verdi. Şarkılarıyla ve güzel sesiyle yorumladığı şarkılarıyla bilinen Merve Özbey evleniyor!


Sesi Gibi Güzel İlişkisi Var!

Merve Özbey Kimdir?

Sosyal medyadan ilişkilerini sık sık güzel paylaşımlarla yükleyen birlikteliklerini ihmal etmeden gözler önüne seren Merve Özbeyden sevindirici bir haber geldi. Başarılı bir müzik kariyerine sahip olan Merve Özbey adından ve sesinden sık sık söz ettirmekte. Bu seferde ilişkisiyle göz önündee olan Merve Özbey sosyal medyadan paylaştığı bir fotoğrafla Kenan Koçakla evleneceğini duyurdu!

Merve Özbey Evleniyor!

merve özbey


Erkan Koçakla evleneceklerini duyuran Merve Özbey soyla medyadan paylaştığı fotoğrafın altına ”Ne diyeyim ki… Ben senden razı sen benden… Ailelerimiz desen hepsine binlerce şükür… Canan Tan’ın bir kitabı var ‘Yüreğim Seni Çok Sevdi’ diye… Hakikaten seni çok seviyorum sevgilim! Hem de çok…. Ahaliiiii biz evleniyoruz….” notunu düştü.

Hakkında Bengisu Doğançay

Avatar

İlginizi Çekebilir

Melis İşiten: Siz Çok Ahlaksızsınız!

Melis İşiten: Siz Çok Ahlaksızsınız!

Temmuz ayında Uraz Kaygılaroğlu ile beş senelik evliliğini sonlandıran Melis İşiten’in evliliğini bitiren nedenin ihanet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir