Ana SayfaÜnlülerMerve Duymasın! Hakan Sabancı Kimlere Mesaj Atıyor?

İlgili Postlar

Merve Duymasın! Hakan Sabancı Kimlere Mesaj Atıyor?

Şu sıralar Merve Boluğur ile aşk yaşayan Hakan Sabancı hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Söylentiye göre Hakan Sabancı Instagram’dan herkese mesaj atıyormuş. Detaylar Haberimizde..

Hakan Sabancı-Merve Boluğur aşkına ilk yorum, Sabancı’nın eski sevgilisi Aslıhan Karalar’dan geldi!

“Aman Dikkat!”

İddia göre ortalık bayağı karışağa benziyor. Son dönemlerde magazin gündeminin gözde isimlerinden biri haline gelen Hakan Sabancı daha öncesinde Aslıhan Karalar ile flört ediyordu. Daha sonra Sabancı,Merve Boluğur ile aşk yaşamaya başladı.

Son aşkın ardından Hakan Sabancı’nın Instagram’dan herkese mesaj attığı iddiası ortaya çıktı. Habertürk’den  Esin Övet’in, bu iddayı kaleme aldığı “Aman Dikkat!” başlıklı yazısı şöyle;  Hakan Sabancı fırtınası esiyor bu sene. Şimdi de adı Merve Boluğur’la anılıyor. Hakan genç, yakışıklı, zengin ve soyadı Sabancı. Daha ne olsun? Yani bir erkekte olması gereken her şey var. Çoğu kadının istediği her şey toplanmış durumda Hakan Sabancı’da. O da bu avantajlarını en iyi şekilde kullanıyor ve tadını çıkarıyor. Kadınlar da bu durumdan çok memnun.

 “Mesajları anlatan, yarın bir gün bunları yayınlamaktan da geri durmaz”

Ancak şöyle bir durum var. Hakan Sabancı, Instagram hesabından herkese mesaj atıyormuş. Yani ben söyleyenlerin yalancısıyım. Mesajları anlatan, yarın bir gün bunları yayınlamaktan da geri durmaz. O mesajlar yarın birgün rtalığa saçılıverir. Benden söylemesi. Örnekleri çok.

Hakan Sabancı daha önce Merve Boluğur’un yakın arkadaşı olan Eliz Sakuçoğlu ile de aşk yaşamıştı. Yani  Boluğur yakın dostunun eski sevgilisiyle şuan birlikte.

Öte yandan Eliz Sakuçoğlu, Murat Boz’un da eski sevgilisi. Murat Boz ve Merve Boluğur’un eski eşi Murat Dalkılıç da çok yakın arkadaş. Eliz ve Merve’nin yakınlığı da buradan geliyor. Yani kısacası çok geçmeden ortalık fena halde karışacağa benziyor.

Hakan Sabancı Kimdir?

Merve Boluğur kimdir?

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler