Cuma, Ekim 22, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar Yakalandı

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar Yakalandı

-

2018 senesinde dünya evine giren Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar geçtiğimiz aylarda evliliklerinde yaşadıkları bir sorun nedeniyle ayrılık kararı almıştı. Bir süredir yeniden bir araya geldikleri konuşulan Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar yakalandı. Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar barıştı mı? İşte detaylar;

Merve Dizdar’dan Boşanma Açıklaması

Güzel oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı.

“Gürhan’la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldık. Fakat bunu dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle şeyler… Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Kimseyle yasak aşk yaşamadık. Sadece bitti! Rica ediyorum.”

Merve Dizdar kimdir?

Merve Dizdar: Aslında Kim Olduğumu Keşfediyorum

Boşandıktan birkaç hafta sonra röpottaj veren Merve Dizdar şu açıklamaları yaptı;

“Keşif dönemimdeyim. Duygularımı, kararlarımı, aslında kim olduğumu keşfediyorum. Kendimle yetinebilmeyi öğreniyorum. O yüzden günden güne hislerim değişiyor. Ailem, sevdiklerim, beni sevenler var. ‘Mutsuzum’ dersem olmaz. Mutluyum. Bir süredir anda kalmayı öğretiyorum kendime. Yarın hakkında korkmak ya da sevinçten delirmekbana göre değil sanırım.  Sessiz sakin bir hayatım var. Arkadaşlarım, çevrem, ailem. ‘Ünlü olmak’ tabiri de biraz garip geliyor açıkçası. Hayatımı içimden geldiği gibi yaşıyorum zaten.

Uğur Uzunel’den Merve Dizdar AçıklamasıPandemi döneminde daha iyi beslenmeyi, yemekleri daha sağlıklı pişirmeyi öğrendim. ‘Gülben’ dünyanın en güzel rollerinden biri. Zor bir rol tabii. Uzun süre ‘Gülben’e yakın bir yerden baktım hayata. Ben biraz böyle derinlere inmeyi seviyorum. Bence oyunculuk çok zor bir meslek. Sadece replikleri söylemek oyuncu olmak için oynamak için yeterli değil. Her kadının kendinden ilham almasını ve birbirine de gıpta ederek, takdir ederek bakmasını isterim. Güçlendikçe birbirimize iyi gelmeliyiz ki cesaretimizi kırmaya çalışanları önce biz durdurabilelim.”

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar Yakalandı

Boşanırken aralarında herhangi bir sorun olmadığını dile giren Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar dün birlikte yakalandı. Arkadaşlıkları hala devam ettiği düşünülen ikili Kadıköy’de bir kafede buluştu. Uzun süre kafede oturan Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar sohbet ettikten sonra ayrıldılar. İkilinin barışma kararı alıp almadığı hala bilinmiyor.

Gürhan Altundaşar Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

“Aşk Lazım Aşk” Bugün Çıkıyor

Ayşe Çınar’ dan Buray Şarkısı “Aşk Lazım Aşk” Bugün Çıkıyor…

0
Sanatçı Ayşe Çınar, sözleri Gözde Ançel’ e, müziği sanatçılar Gözde Ançel ve Buray’ e, düzenlemesi ise Erkin Hadimoğlu’ na ait olan “Aşk Lazım Aşk”...
Pelin Akil Fırtınası Esti

Pelin Akil Fırtınası Esti…