Ana SayfaDedikoduMerve Boluğur: Erkan'la Arkadaşız

İlgili Postlar

Merve Boluğur: Erkan’la Arkadaşız

Yaptığı açıklamlarıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur’un bir süredir Erkan Şen’le birlikte olduğu biliniyordu. Mutlu bir birliktelikleri olduğu bilinen çiftin ani ayrılığı ise herkesi şaşırttı. Dün akşam Bebeköy’de görüntülenen Merve Boluğur “Erkan’la arkadaşız” dedi. İşte detaylar;

Merve Boluğur: Aradığım Kumral Erkeği Buldum

Youtube kanalı için video çektiğini söyleyen oyuncu, ‘Aradığım kumral erkeği buldum’ dedi. Yaptığı açıklamayla kafaları karıştıran güzel oyuncu konuya şu sözlerle açıklık getirdi:

Merve Boluğur Beğendiği Erkek Tipini Anlattı

“Youtube kanalım için son derece eğlenceli bir skeç çektik. Kılıktan kılığa girdiğim, her tiplemeyi kendim canlandırdığım bir içerik oldu. Nikah memurundan, gelin olan Merve ve hatta o meşhur kumral erkeğin olduğu ve benim canlandırdığım güzel eğlenceli bir video oldu.”

Merve Boluğur Kimdir?

Merve Boluğur: Fırlama Erkekleri Seviyorum

Bir süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur son dönemlerde YouTube’a yönelmiş durumda. Sosyal medyayıda sık kullanan isimler arasında olan ünlü oyuncu bugün soru cevap yaptı. Hayalindeki erkeği açıklayan Boluğur, “Bir erkekte ‘olmazsa olmaz’ dediğin özellik nedir?” sorusuna verdiği yanıtla takipçilerini şaşırttı.

Merve Boluğur “Hayatımdan El Alemi Kaldırdım”

Merve Boluğur kendisine sorulan soruyu şu sözlerle yanıtladı;

“Ben biraz fırlama/tutkulu aynı zamanda çok az da olsa malum erkeklerimiz. Bu konuda biraz evdeki ahşap sehpa. Hepsi değil tabii. Duygu beyan edebilen adam seviyorum.”

“Kitapları sık sık paylaşıyorsunuz. En çok hangi kitap ve nasıl etkiledi sizi?” sorusuna da yanıt veren ünlü  “Spiritüel/psikolojik kitaplar ilgimi çekiyor. ‘Ölümün Ötesi’ enteresan bir kitap.” dedi.

“Yeni projeler var mı? Özledik artık.” sorusunu ise “Şunu yine diyeceğim; dönüşün muhteşem olacak.” sözleriyle yanıtladı.

Merve Boluğur Bu Kez Herkesi Şaşırttı

Merve Boluğur: Erkan’la Arkadaşız

Merve Boluğur önceki akşam Bebeköy’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Oyuncunun yanında yeni sevgilisi Emre Kaya da vardı. İlişkisi hakkında konuşmayan Boluğur, yakın zamanda ayrıldığı işletmeci Erkan Şen ile ilgiliyse şunları söyledi: “Biz Erkan ile artık arkadaşız.” diyerek ayrılık haberlerini doğruladı. Ancak neden ayrıldıkları yönünde herhangi bir açıklama yapmamayı tercih ederek oradan uzaklaştı. Ayrılık hakkında henüz Erkan Şen’de bir açıklama yapmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler