Salı, Haziran 15, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Merve Boluğur: Arı Olsaydım Erkeğin Konmasını İsterdim

Merve Boluğur: Arı Olsaydım Erkeğin Konmasını İsterdim

-

Son dönemde sosyal medyada yayınladığı videolarla adından sık sık söz ettiren güzel oyuncu Merve Boluğur, paylaştığı son videoda ilişkilerinden bahsetti. İlginç açıklamalarda bulunan Merve Boluğur “Arı olsaydım erkeğin konmasını isterdim” açıklamasıyla gündeme damgasını vurdu. İşte o açıklamalar;“Yanlış Bir Yerde Olmaktansa Kendi Dünyamda Kalırım”

Uzun süredir ekranlardan uzak olan 33 yaşındaki oyuncu YouTube kanalında yayınladığı bir videoda ilişkilerin doğasından bahsetti. Geçtiğimiz haftalarda da yeni bir aşka yelken açtığını duyuran ancak sevgilisinin adını paylaşmayan Merve Boluğur, dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

İlişkileri hakkında konuşan Boluğur, şunları söyledi;

“İlişkileri iyi diye gözükenler taviz veriyorlar. Çok sabır gösterip kendini hiçe sayanlar var. Ben sırf bir şeyler gerçekleşsin diye orada duramıyorum. ‘Bir sevgilim var, el alem görsün, şu kadar parası var’ demiyorum. Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım. Kendime saygı konusunda okuduğum kitaplar çok yardımcı oldu. Psikiyatrlar yardımcı olabiliyor. Yaşadığım deneyimler, okuduğum kitaptaki karakterler de bir öğreti oluyor.”

Merve Boluğur kimdir?

Kötü Yorumları Önemsemiyorum

Sözlerine şu şekilde devam eden 33 yaşındaki oyuncu:

“Kötü yorumları önemsemiyorum. Kendimi alanımı korumak önemli. Kontrolümde olmayan kısımla ilgimi kesiyorum. Karşımızdaki insanı anlamaya yönelik hareket etmeliyiz. Mesela kaçan kovalanır bana çok çiçek alıyor diyebilirsin. Fakat o senin popülerliğin, güzelliğin için olabilir. O anki boşluktan olabilir. O insanı önemseyebildiğin zaman sağlam bir şeyler kurabilirsin. Prensiplerim var. Kendi hayatımın başrolündeysem yorumumu da dilediğim gibi kaleme almak hakkım.”

Merve Boluğur Alışveriş Merkezine Alınmadı!Merve Boluğur: Arı Olsaydım Erkeğin Konmasını İsterdim

İlişkileri ve erkeklerin doğal yapısı hakkında konuşan Merve Boluğur, “Erkeğin genetik yapısı ve yaratılışından ötürü fiziksel kuvveti var. Kadının evin içini düzenlediği, erkeğin dışarıyla ilgilendiği alanlar söz konusu. Kendimi bir arı gibi düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum. Hayalimdeki meslek sunuculuktu. Bu duygumu özgürlükle yaşadığım bir kanalım var. Yürüyüşü koyuyorum spor olarak hayatıma. Yürürken hayatımla ilgili kararlar aşamasında iyi bir muhakeme oluyor. Özellikle yolda gördüğüm hayvanlarla iletişim kurmak beni besliyor” açıklamalarında bulundu.

“Popo Kıvrımlarımı Önemsemiyorum”

Kendi sağlığıyla da ilgili konuşan güzel oyuncu, “İnip kalkmalarım zaten meşhur. Çünkü popo kıvrımlarımı önemsiyorum. Hafif de kaslı bir görüntü. Fena değil. Sağlıklı bir bedenim var. Sürekli beraberiz ona saygı duyuyorum, iyi bakıyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Esra Balamir Yürek Hoplattı

0
Şarkıcı Esra Balamir, 29 Haziran'da çıkaracağı yeni singlenin stüdyo okumalarını bitirdikten sonra soluğu Bodrum Yalıkavak'ta aldı. Esra Balamir kimdir? Hayatımda Kimse Yok Yakın bir arkadaşı ile önce...

Aslızen ‘den İddialı Sözler