Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Mert-İdil Fırat Çifti Kızlarının Fotoğrafını Paylaştı!

Mert-İdil Fırat Çifti Kızlarının Fotoğrafını Paylaştı!

-

Oyuncu Mert Fırat ve eşi İdil Fırat, cuma günü kızları Seyhan Mia’yı kucaklarına almıştı. Mert Fırat, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak, “Yeni hayatımızdan herkese merhaba. Allah bu duyguyu yaşamak isteyen herkese nasip etsin” ifadelerini kullandı.

İdil Fırat Kimdir?

Mert Fırat Kimdir?

Eylül 2018’de nikah masasına oturan Mert-İdil Fırat çiftin bebeği, geçtiğimiz hafta cuma günü  Maslak’ta özel bir hastanede dünyaya gelmişti. Hastane çıkışı basın mensuplarına konuşan Fırat, kızlarının adının Seyhan Mia olduğunu söylemişti. Mert Fırat ve eşi İdil Fırat, çifti kızları Seyhan Mia ile birlikte Instagram hesabından ilk kez paylaşımda bulundu.

Mert Fırat ve İdil Fırat Yeni Dünyaya Gelen Bebeklerinin İsmini Bakın Ne Koydular…

Mert Fırat paylaşımın altına şu notu düştü:“Yeni hayatımızdan herkese merhaba.  Kızımız Seyhan Mia’ya 13 Kasım’da kavuştuk. Tarifsiz heyecanımız ve mutluluğumuzu paylaşan herkese sonsuz teşekkürler.  Allah bu duyguyu yaşamak isteyen herkese nasip etsin. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle… Çekirdek ailemizden kucak dolusu sevgiler.

İdil-Mert-Seyhan Mia Fırat…”Mert Fırat ve eşi İdil Fırat

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Miss Turkey 2021 Güzelleri Gelecek Planlarını Anlattı

Miss Turkey 2021 Güzelleri Gelecek Planlarını Anlattı

0
Miss Turkey 2021 güzelleri gelecek planlarını anlattı. İşte o mini röportaj; DİLARA KORKMAZ ? Şu an kendini nasıl hissediyorsun? Heyecanım, mutluluğum çok yüksek. İnsanları gururlandırdığım için mutluyum....