Ana SayfaKimdirİdil Fırat Kimdir?

İlgili Postlar

İdil Fırat Kimdir?

2018 de Mert Fırat‘la dünya evine giren İdil Fırat kimdir? Düğününe gelmeyen babası , İdil Fırat kimdir? Hayatı hakkında merak edilenler İdil Fırat kimdir haberimizde…


Bugün Doğan Ünlüler

İdil Fırat nerede doğmuştur?  İdil Fırat aslen nereli?

İdil Fırat İstanbul da doğmuştur. Aslen Malatyalıdır.

İdil Fırat şuan kaç yaşında? İdil Fırat hangi burç?

Sosyetik güzel İdil Fırat 30 yaşındadır ve oğlak burcudur.

İdil Fırat Kimdir?

1988 senesinde ünlü Fenerbahçe asbaşkanı Önder Fırat’ın kızı olarak dünyaya gelen İdil Fırat, 30 yaşında ünlü bir Türk güzelidir. Ailesi aracılığıyla sosyete dünyasının tanıdık isimleri arasında dahil olan Fırat, üniversite eğitimini Amerika’da almıştır. 4 sene boyunca Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan genç kadın, George Washington DC Üniversitesi’ne gitmiştir.

Eğitim aldığı üniversitenin Uluslararası Politika bölümünden mezun olan sosyetik güzel, ardından yüksek lisansını da tamamlamıştır. Yüksek lisansı için London School Of Economics’i tercih eden Fırat, Politik Ekonomi ve Avrupa Birliği üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde aldığı lisans ve yüksek lisans eğitimlerinin ardından Türkiye’ye dönüş yapan genç sima, 2015 senesinden itibaren çalışma hayatında aktif bir şekilde rol almaya başladı. 2015 yılında kurulan özel bir firmanın özel kurucu ortakları arasında yer alan İdil Fırat, kendisi ile isim benzerliği yaşadığı 45 yaşındaki ünlü oyuncu İdil Fırat’la karıştırılmaktadır. Başarılı sanatçı ile aralarında herhangi bir kan bağının bulunmadığı bilinen sosyetik güzelin sıklıkla maruz kaldığı bu karışıklık tamamen isim benzerliğinden kaynaklanmaktadır.

Ünlüler dünyasının adından en çok bahsedilen isimleri arasında yer alan genç kadın, Fenerbahçe’nin asbaşkanı olan babası Önder Fırat sayesinde adından sıklıkla söz ettirmektedir. Can isimli bir de erkek kardeşi bulunan ünlü güzel, baba tarafından Malatyalı’dır. Annesi ile aynı ismi taşıyan İdil Fırat’ın annesinin tam adı ise Sibel İdil Kerimoğlu’dur.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler