Magazin Haberleri » Diziler » Menajerimi Ara 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dicle’den Kıraç’a Tokat Gibi Cevap Geliyor!
Dicle'den Kıraç'a Tokat Gibi Cevap Geliyor
Dicle'den Kıraç'a Tokat Gibi Cevap Geliyor

Menajerimi Ara 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dicle’den Kıraç’a Tokat Gibi Cevap Geliyor!

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Menajerimi Ara 4. bölümüyle 15 Eylül salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Dicle, Barış ile Beren’in birlikte eğlenmeye gittiklerini görür. Onun başı sıkıştığında kendisini aramasını, eğlenmeye de Beren’le gitmesine çok bozulur. Kendisine bile itiraf etmese de Barış’a çoktan aşık olmuştur. Bundan sonra Dicle, bakalım Barış’a karşı davranışı nasıl olacak? Menajerimi Ara dizisinin 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kıraç, Dicle’nin amacının kendisine zarar vermek olduğunu düşünüyor. Dicle’den, Kıraç’a tokat gibi bir cevap geliyor.


Salı Dizileri 2020

Dicle’den Kıraç’a Tokat Gibi Cevap Geliyor!

Menajerimi Ara dizisinin 4. bölüm 2. fragmanında; Kıraç, Demet Akbağ ile görüşme yapıyor. Demet Akbağ, bu sektörde egosu için eş dost herkesi ezip geçenleri gördüğünü ve öyle olmayacaksa onunla çalışabileceğini söylüyor. Beren, yakınlık gösterip Dicle’yi eve davet ediyor. Bundan Kıraç çok rahatsız oluyor ve kızını gördüğü yerde bunu kendisine zarar vermek için yaptığını söylüyor. Dicle’de, eğer ona zarar vermek isteseydim diyor. Arkasını getiremiyor. Onunla kurduğu cümlede baba kelimesini kullanamıyor.

İşte Menajerimi Ara 4. bölüm 2. fragmanı…

 

MENAJERİMİ ARA 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Dicle’nin Barış’ın arabasını alıp gitmesinden sonra kimse ona ulaşamaz. Durumu da bilmeyince beklemekten başka çareleri kalmaz. Barış’ın kavga etmesine Dicle engel olamaz.. Kavga bittikten sonra Dicle, yaralı olan Barış’ı alıp hastaneye götürmeden Feris’e haber verir. O sırada polisler gelip Barış’ı ve oradakileri karakola götürmek ister.

Kıraç ile Feris, yetişir ve polisleri ikna edip Barış’ı hastaneye götürür. Ece, magazine gizlice çektiği Barış’ın görüntülerini sızdırır. Yönetmen hemen dizinin senaryosunu değiştirir. Bunu öğrenen Barış, yönetmene bu şekilde dizide oynayamayacağını söyleyip restini çeker. Abisine, ona verdiği paraları sorar. Oda kendisindeki paraları borçlara dağıttığını söyler.

Bunalıma giden Barış, Dicle’yi arayıp ona ihtiyacı olduğunu söylar. Dicle’de, Çağatay Ulusay’un yeni oynayacağı filmin senaryosunu ona vermek için yolda olduğunu söyler. Barış ile Dicle, Çağatay’ın gizli kulübesine gidip onunla balık yerler. Çağatay Ulusoy, Barış’a nasihat da bulunur.

Dicle’nin Barış’la konuşması da işe yarıyor ve dizide oynamaya ikna eder. Kıraç, Dicle’nin çok istediği daveti öğrenir ve gizlice onun masasına daveti koyar. Bu durum asistanının gözünden kaçmaz. Dicle ile Kıraç’ın aralarında ne olduğunu merak etmeye başlar.


Menajerimi Ara 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Dicle Barış’ın Beren’le Eğlenmeye Gitmesini Kıskanıyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

İlk kez 2010 senesinde ekran karşısına geçen Kübra Kip hem güzelliği, hem de yeteneğiyle milyonları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir