Ana SayfaDedikoduMelisa Şenolsun'un Evlilik Kaçışı

İlgili Postlar

Melisa Şenolsun’un Evlilik Kaçışı

Mehmet Ozan Dolunay’dan ayrıldıktan sonra bir süre hayatına kimseyi almayan ve ardından gönlünü Umut Evirgen’e kaptıran güzel oyuncu Melisa Şenolsun geçtiğimiz gün bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının soruları karşısında gerilen Melise Şenolsun’nun evlilik kaçışı gözlerden kaçmadı. İşte ünlü oyuncunun sorulara tepkisi;

Büyük Aşk Bitti

Oyuncu Melisa Şenolsun, yaklaşık 5 yıl önce meslektaşı Mehmet Ozan Dolunay ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayan çift sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla herkesi kendilerine hayran bırakıyorlardı ki ikilinin ilişkisi 3.5 senenin ardından sona erdi. Şenolsun, sosyal medya hesabından sevgilisiyle olan fotoğraflarını kaldırmasıyla fark edilen ayrılığın nedeni ise hala bilinmiyor.

Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen İlk Kez El Ele

Melisa Şenolsun Kime Tepkili?

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda güzel oyuncu, lnstagram hesabından Kerem Bürsin ve Burak Deniz’i takibi bırakmıştı. Hatta Şenolsun, diğer meslektaşı Metin Akdülger’i de önce takipten çıkarıp sonra geri almıştı. Ancak ünlü oyuncunun bu davranışının altında bir tepki olduğu düşünülüyor. Fakat Melisa Şenolsun‘u kızdıran şeyin ne olduğu hala gizemini koruyor.

Melisa Şenolsun Kimdir?

Melisa Şenolsun Umut Evirgen
Melisa Şenolsun Umut Evirgen

Kulislerde dolaşan bir habere göre Moda’da oturan güzel oyuncu, sevgilisinin Emirgan’daki evine taşındı. Çiftin bu hamlesi evlilik arifesinde olduklarına dair iddiaların gündeme gelmesine neden oldu. Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen önceki akşam Rumelihisarı’ndaki bir balıkçıda yemekteydi. Şenolsun, 3,5 yıl aşk yaşadığı Mehmet Ozan Dolunay’dan ayrıldıktan sonra 1,5 sene hayatına kimseyi almamıştı. Sonunda gönlünü Umut Evirgen’e kaptıran ünlü oyuncunun şimdi evlilik arifesinde olduğu düşünülüyor. Mekan çıkışında muhabirlerin “Evlilik yolunda ilk adımı attığınız, sevgilinizin evine yerleştiğiniz söyleniyor, doğru mu?” sorusunu gülümseyerek yanıtsız bırakan çift araçlarına binerek oradan ayrıldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler