Magazin Haberleri » Diziler » Kırmızı Oda 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Melek Doktor Hanımla Ne Konuşacak?
Melek Doktor Hanımla Ne Konuşacak
Melek Doktor Hanımla Ne Konuşacak

Kırmızı Oda 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Melek Doktor Hanımla Ne Konuşacak?

Tv 8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 9. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Garip bey, doktor hanımla konuşmaya geliyor. Onunla konuştuktan sonra hayatını mahvedecek hatasından dönüyor. Duygu’nun ailesi onu doktor Ayşe’ye getiriyor. Doktor Ayşe, Duygu’nun internetten tanıştığı ve güvendiği arkadaşı tarafından tehdit edildiğini öğreniyor. Alya ise, İstanbul’a taşındıktan sonraki hayatlarını anlatıyor. Kliniğin kapanacağı sırada genç bir kadın geliyor ve Meliha’nın kızı Melek olduğunu söyleyip doktor hanımla görüşmek istiyor. Melek, doktor hanımla ne konuşacak?


Cuma Dizileri 2020

Melek Doktor Hanımla Ne Konuşacak?

Kırmızı Oda dizisinin 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Garip, hayatında ilk kez işine gitmiyor ve bir meyhaneye oturup kafasını dinlemek istiyor. Orada, Menekşe’nin hayaliyle konuşup kavga ediyor ve bıçaklıyor. Sonra doktor hanıma gelip yaptıklarını anlatıyor. Doktor hanım Garip’in, annesi öldükten sonra çok hastalandığını, aylarca hastanede yattığını, bir de üzerine çok sevdiği abisinin şehit olduğunu öğreniyor. Onunla konuşup Garip’in Menekşe’yi öldürmek istemesinden vazgeçiriyor. Garip, işten ayrılıp bahçesi olan bir evde güneşin doğuşunda kalkıp batışını izlemek istediğini anlıyor. Doktor hanımla helalleşip oradan ayrılıyor.

KIRMIZI ODA 9. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Duygu, içine kapandığı ve derslerinin kötüye gitmesinden dolayı ailesi ona doktor Ayşe’ye getiriyor. Evde sürekli ders çalışması istenen Duygu, bunalıp internetten yanlış bir arkadaş ediniyor. Onun zamanla kendisinden bir takım fotoğraflar istediğini, ona güvendiği için Duygu’da dediklerini yaptığını anlatıyor. Sonrasında genç Duygu’yu tehdit edip para istemeye başlıyor. Bunları duyduktan sonra doktor Ayşe, Duygu’nun anne ve babasına durumu anlatıyor.

Duygu, şimdiye kadar ailesinin vereceği tepkiden korktuğu için kimseye bir şey söyleyememiştir. Ama beklediği gibi olmuyor. Anne ve babası onu bağırlarına basıp hemen o kişiye dava açıyor. Alya ise, doktor hanıma İstanbul’a taşındıktan sonraki hayatını anlatıyor. Annesinin sürekli kendisini dövdüğünü, bunu fark eden babasının eve erken geldiğini, o gelene kadar ise evde annesinden saklandığını anlatıyor. Kliniğin kapanmasına dakikalar kala bir genç kadın geliyor ve doktor hanımla görüşmek istediğini söylüyor. Sekreter kliniğin kapanacağını bunun mümkün olmadığını söylediğinde. genç kadın kendisinin Meliha’nın kızı Melek olduğunu söylüyor.


Burcu Kara Kırmızı Oda Dizisiyle Ekrana Döndü!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Hasan Ali Şahika'yla Ender'in Tuzağına Düşmüyor

Yasak Elma 95. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Hasan Ali Şahika’yla Ender’in Tuzağına Düşmüyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 94. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir