Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerMasumlar Apartmanı 50. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Gülben Esat'ın Babasının Kalbini...

Masumlar Apartmanı 50. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Gülben Esat’ın Babasının Kalbini Yumuşatabilecek Mi?

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 50. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Esat, Gülben’in gönlünü almak için ona sürpriz hazırlar. Gülben, seansına gittikten sonra Esat’ın babasıyla yüzleşmeye karar verir. Onunla yüzleşip ona Esat’tan vazgeçmeyeceğini söyler. Naci, Safiye’ye aldığı yüzükle ona evlenme teklif eder. Han, Ceylan’ı hem unutmak ister. Hem de onunla bilikte olmak ister. Ancak yine onun kendisini terk edeceğinden korkar. Masumlar Apartmanı 50. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Gülben, Esat’ın babasının kalbini yumuşatabilecek mi?

Salı Dizileri 2021

Gülben Esat’ın Babasının Kalbini Yumuşatabilecek Mi?

Masumlar Apartmanı 50. bölüm ön izlemesinde; Gülben, Esat’ın babasının karşısına çıkıyor. Ona, kendisini oğluna yakıştıramadığını bildiğini söylüyor. Oda öyle düşündüğünü kabul ediyor. Gülben, Esat’la emekleriyle yuvalarını kuracaklarını, işte o zaman birbirlerini hak edeceklerini, o gün geldiğinde ellerini kendilerine inanarak uzatırsa o zaman onun elini öpeceğini söylüyor.

İşte Masumlar Apartmanı 50. bölüm 2. ön izlemesi…

MASUMLAR APARTMANI 49. BÖLÜM ÖZETİ!

Safiye, hastalanır ve kimseye mikrop bulaştırmak istemez. Gülben, Esat’la buluşmak için randevulaştığı için onu babasıyla birlikte gönderir. Naci, Safiye’nin hasta olduğunu duyup meyve alıp onun yanına gelir. Safiye, ateşine baktırmak istemeyince Naci onu alnından öpüp ateşine bakar.

Naci, Safiye’ye artık değişmesini söyler ve onun elinden tutar. Mutfağa girip ona meyve hazırlamak ister. Ama Safiye buna müsaade etmez. Hikmet, Ceylan’ı ve Han’ı arayıp hepsini birden bir araya getirmeyi planlar. Ceylan, hemen gelir. Naci, Safiye’ye kızar ve Ceylan gelince o evden ayrılır.

Gülben, babasıyla birlikte Esat’la buluşur. Esat’ın babası arar. Hikmet, telefonu onun elinden alıp oğlunun yanında kendisinin olduğunu söyler. Esat’ın babası Hikmet’e, yarım akıllı kızını kendilerine kakalamakla suçlar. Gülben, çok bozulur ve babasını alıp oradan kalkıp eve döner.

Safiye, Naci’nin kalbini kırdığı için çok üzülür. Ceylan, Safiye’yle konuşurken Han gelir. Han, ablasının Ceylan’la kendisini barıştırmak istediğini düşünüp onun kalbini kırar. Ona, başkalarının çocuklarına bakacağına kendisinin çocuk yapıp kendi çocuklarına bakmasını ama onun bunu yapamayacağını söyler.

Ceylan, Han’a onsuz bir gece bile uyku ilacı içmeden uyuyamadığını, onu hiç unutmadığını söyler. Han, Ceylan’a ona inanmadığını söyleyip ondan gitmesini ister. Ceylan, valizlerini toplayıp İstanbul’dan ayrılmaya hazırlanır.

Safiye, Ceylan’ı arayıp Han’ın kendisini kazan dairesine kapattığını söyler. Ceylan, hava limanından dönüp Han’ı oradan çıkartmaya çalışır. Han, kapıyı açar ve Ceylan’a onun yine gideceğini bildiğini söyler. Ceylan, Han’ın yanına gidip onu sevdiğini ve onu bırakmayacağını inandırmak için onunla birlikte yere yatar.

Masumlar Apartmanı 50. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gülben Esat’ın Babasıyla Yüzleşiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aylin Aslım'dan Gülşen'i Eleştiren Işın Karaca'ya Sert Çıkış!

Aylin Aslım’dan Gülşen’i Eleştiren Işın Karaca’ya Sert Çıkış!

0
Son dönemlerde Gülşen'in sahnede giydiği kostümlerinin seçimi neredeyse ülkenin tüm gündemi olmuş durumda. Bu durum bir kadının sahnede ne giymesi gerektiğini kamuoyu önünde ahlak...