Salı, Ekim 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Han Ceylan'ın Evine Gidiyor!

Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Han Ceylan’ın Evine Gidiyor!

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 42. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Esat, Gülben’le konuşmak istiyor. Gülben ona, durumunun çocukluğundan beri yaşadığını söyleyip onunla evlenemeyeceğini söylüyor. O ise, Gülben’den vazgeçmeyeceğini söylüyor. Ama tedavi olmasını istiyor. Safiye, Naci’nin kendisine evlenme teklifi edeceğini düşünürken büyük hayal kırıklığına uğruyor. Han, Ceylan’ın geldiğini duyup onun evine gidiyor.

Salı Dizileri 2021

Han Ceylan’ın Evine Gidiyor!

Masumlar Apartmanı 43. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Söz gecesi Gülben’in altına kaçırmasından sonra, Safiye hemen kardeşleriyle birlikte onun önüne set olup kimsenin görmemesini sağlıyor. Gülnur, oğluna gitmeleri gerektiğini söylüyor. Esat ise, Gülben’e ne olduğunu anlamaya çalışırken onun altına kaçırdığını görüyor.

MASUMLAR APARTMANI 42. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Safiye, Esat’a Gülben’in heyecanlandığı için böyle bir şey yaptığını ondan bu durumu annesine anlatmamasını istiyor. Gülnur’da, oğluna bu işte de bir hayır olduğunu söyleyip gitmek istiyor.

Hikmet ise onlara, kızını verdiğini söylüyor. Gülnur, yüzüklerin kesilmediğini söyleyip bu duruma itiraz ediyor. Han, Esat’la görüşüp Gülben’in bu durumu ilk kez yaşamadığını çocukluğundan beri bu durumda savaştığını öğreniyor.

Çok düşünüyor ama Gülben’den ayrılmak istemiyor. Esra’nın da yardımıyla Gülben’le görüşüyor. Ona, ayrılmak istemediğini söylüyor. Kına gecesi yapmak istediğini söylüyor. Han, Gülben’le konuşup Esat’ın onunla evlilik işlemlerini başlatmak istediğini söylüyor.

Gülben, Esat’la evlenmeyi kabul edip nüfus cüzdanını ona verip nikah için başvurmasını kabul ediyor. Hikmet, Naci ile Safiye’nin birlikte geldiğini görüyor ve ona onunda bir an evvel kızına evlenme teklif etmesini söylüyor.

Safiye, bu durumdan biraz utanıyor. Gülben için çok güzel bir kına gecesi organize ediliyor. Gülnur, gelinleriyle birlikte kına gecesine geliyor. Gülben’in kına gecesi tam istediği bir şekilde oluyor.

Kına gecesi bittikten sonra Safiye, Naci’nin kendisine yüzük aldığını ve kendisine evlenme teklif edeceğini öğreniyor. Bu sırada Ceylan, Safiye’yi arıyor. Han, Esat’tan Ceylan’ın döndüğünü ve annesinin evine yerleştiğini öğreniyor.

Rüya ise, Han’ı adım adım takip ediyor. Naci, Safiye’yle kına gecesinden sonra aynı yerde buluşuyor. Safiye, Naci’den evlenme teklifi etmesini bekliyor. Ama Naci ona, kendisinin bir kitapçı dükkanı açacağını söylüyor.

Safiye’ye beklediği evlenme teklifi gelmiyor. Zaten Safiye, babasını ve kardeşlerini bırakıp onunla evlenemeyeceğini düşünüyordu. Yine de Safiye, büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Han ise, Ceylan’ın evine gidip onun zilini çalıp çalmamaya karar veremiyor.

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Naci Safiye’ye Evlenme Teklif Ediyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İzmir Yolculuğu Züleyha İle Mehmet'i Yakınlaştırıyor

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İzmir Yolculuğu Züleyha...

0
Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 109. yeni bölümüyle 21 ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Züleyha, Fikret’in kendisini Mehmet’ten korumaya çalışmasını...