Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Safiye Naci'ye Yetişemiyor!

Masumlar Apartmanı 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Safiye Naci’ye Yetişemiyor!

-

TRT 1’in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı, 26. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Safiye, Naci’yi fenalaşmış bir vaziyette buluyor. Han, Naci’den gitmesini istiyor. Naci, Safiye’yle konuşup kızı için Ankara’ya gideceğini söylüyor. Safiye, Naci’yi geri döndürmek için tren istasyonuna gidiyor. Ama Naci’ye yetişemiyor.

Salı Dizileri 2020

Safiye Naci’ye Yetişemiyor!

Masumlar Apartmanı 27. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Safiye, İnci’nin babasının öldüğünü duyunca ona tokat attığı için üzülüyor. Han, ablasına eğer bir daha böyle bir şey yaparsa, kendisinin de onun sevdiğine zarar vereceğini söylüyor. Safiye, İnci ayaklarıyla içeri girdiği için başlıyor temizlik yapmaya.

MASUMLAR APARTMANI 26. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Temizlik bittikten sonra hemen helva yapmaya başlıyor. Naci’ye ayırdığı helvayı kendisi götürüyor. Naci, fenalaşıp yere yığılıyor. Safiye, onu öyle yerde görünce hemen yardım istiyor. Bu arada, onun öyle olmasının kendisi yüzünden olduğunu düşünmeye başlıyor. Han, Naci’nin ablasının yanında fenalaştığını öğreniyor.

Hemen Naci’nin yanına gidip, eğer onun yanındayken ölürse ablasının bir daha toparlanamayacağını, eğer bırakıp giderse üzüleceğini ama unutacağını söylüyor. Naci, Safiye’yle buluşup ona kızının kendisini çok özlediğini ve gitmek zorunda olduğunu söylüyor. Safiye, üzülse de ona bir şey diyemiyor.

Ama eve geldiğinde Gülben’den, abisinin ondan gitmesini istediğini duyduğunu söylüyor. İnci, babasının cenazesine gitmiyor. Ama Safiye’yle konuştuktan sonra Ege’ye destek olmak için yanına gidiyor. Esat, Gülben’e hediye alıp veriyor. Gülben, Esat’ın kendisiyle tekrar görüşmek istediğini duyunca sevinçten havalara uçuyor.

Esra, evin kapısının kilitlerini değiştiriyor ve çok korktuğu için Esat’ı yanına çağırıyor. Esat’dan o gün gitmemesini istiyor. Gülben, Esat’ın Esra’nın evinde kaldığını o çıkarken görüyor. Duydukları karşısında ne düşüneceğini bilemiyor. Tuvaleti geliyor ve oracıkta oturup onların yanına gelmesini istemiyor.

Safiye, Naci’ye gitmemesini söylemek için otele gidiyor. Onun çıktığını ve tren garına gittiğini öğreniyor. İnci onu, tren garına götürüyor. Ama Naci’yi bulamıyorlar. Tren hareket edip gidiyor. Safiye, trenin arkasından baka kalıyor.

Masumlar Apartmanı 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gülben’in Korktuğu Şey Başına Geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ateş İpek'e Kur Mu Yapıyor

Hekimoğlu 45. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş İpek’e Kur Mu Yapıyor?

0
Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu, 45. yeni bölümüyle 13 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Memoli, Ateş'e benzemek istemediği için işinden istifa...
Pop ‘un Kraliçelerinden Beğeni Yağmuru.

Pop ‘un Kraliçelerinden Beğeni Yağmuruna Tutuldu…

ramazan

Ramazan ‘ı Sağlıkla Geçirmeyi Sağlayacak 5 Öneri