Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Naci Safiye'nin Kollarına Yığılıp Kalıyor!

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Naci Safiye’nin Kollarına Yığılıp Kalıyor!

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 20. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; İnci, Han’ın ailesinin yanında kalmayı kabul ediyor. İlk günden Safiye, İnci’nin üzerine çok geliyor. İnci, neredeyse pes edecekken Esra’yla konuşmak ona iyi geliyor. Gülru, Naci’nin günlüklerini Safiye’ye verip okumasını istiyor. Hikmet, konuşulanları duyup çöp daireden günlükleri alıp Safiye’nin odasına koyuyor. Safiye, biraz okuduktan sonra Naci’nin yanına gidip onunla dışarı çıkacağını söylüyor. Naci, Safiye’nin kollarına yığılıp kalıyor.

Salı Dizileri 2020

Naci Safiye’nin Kollarına Yığılıp Kalıyor!

Masumlar Apartmanı 21. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Safiye, elinde 41 maddelik evin kurallarının yazılı olduğu kağıtla birlikte İnci’yi kapıda bekliyor. Evin her yerini naylon folyo ile kaplanmış olduğunu gören İnci, çok şaşırıyor. Ancak, Han’a verdiği söz için sesini çıkartmıyor. 41 maddelik kuralların yazılı olduğu kağıdı da alıp yukarı çıkıyor.

MASUMLAR APARTMANI 20. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Han, ablasını ilk gün İnci’ye böyle davrandığı için kızıyor. Safiye, annesini tekrar görmeye başlıyor. Han, işe gittikten sonra Safiye, İnci’yi robot gibi giydiriyor ve çamaşırlarını banyoda yıkaması için ne yapması gerektiğini anlatmaya başlıyor.

İnci, çamaşırları çamaşır makinesinde yıkamadan önce dörder kez yıkaması gerektiğini duyunca çok şaşırıyor. Çok yorulan İnci’yi, su içmek için bile mutfağa gitmesine izin vermiyorlar. Suyu da kağıt bardakta veriyorlar. Safiye, hemen Memduh’un yanına gidip İnci’nin sevmediği yemekleri soruyor. O da, Kapuska yemediğini söylüyor.

Safiye, o gün özellikle kapuska yapıyor. Sofrada da İnci’nin ekmeğe dokunmasıyla sinir krizi geçiriyor. İnci, sofradan kalkıp yukarı çıkıyor. Han’ın, kendisine aldığı sandviçleri yiyor. Gülru, İstanbul’dan gitmeden önce Naci’nin günlüklerini Safiye’ye götürüyor. Onu, Naci’nin onu hiç unutmadığını söylüyor.

Hikmet, konuşmaları duyuyor. Safiye, okumadan günlükleri çöp eve bırakıyor. Naci, Safiye’yle yıllar önce gezdikleri tüm yerlerin videosunu çekiyor. Gülben’i yanına çağırıp ondan üst kattaki dairenin camından verdiği videoyu yayınlamasını istiyor. Safiye, tüm gezdikleri yerleri slayt şeklinde izleyince yıllar öncesine gidiyor.

Hikmet, günlükleri yukarıdan alıp gizlice Safiye’nin odasına bırakıyor. Safiye, günlükleri odasında bulunca yine bir kriz daha geçiriyor. Sonra oturup okumaya başlıyor. Aşağı inip Naci’ye onunla dışarı çıkacağını söylüyor. O sırada Naci, dengesini kaybedip düşmemek için Safiye’den tutunuyor.

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Safiye Naci’yle Dışarı Çıkmayı Kabul…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Netflix Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge Ve Kemik’ in Tanıtım Fragmanını Paylaştı…

0
Netflix platformunun yeni fantastik dizisi olan ve başrollerinde birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı 21 Laps Entertainment'ın bir Netflix prodüksiyonu olan Gölge ve Kemik 'in...
Merve Özbey Anne Oldu..

Merve Özbey ‘in En Mutlu Günü.. Anne Oldu…

mart-gibi

Mart Gibi “Zor Yollar” Tüm Dijital Platfromlarda!