Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 19. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Safiye Naci'nin Hediyesini Alınca Ne...

Masumlar Apartmanı 19. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Safiye Naci’nin Hediyesini Alınca Ne Yapacak?

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 19. bölümüyle 26 ocak salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Han, kendisini iyice kaybeder. İşe bile kendisini veremez. Onun gözlerinin önünde eridiğini gören Gülben, ablasının bu duruma sevinmediğini anladıktan sonra İnci’yi bulup konuşur. Ona, evlerinde yaşamanın zor olduğunu bildiğini, belki evlerine gelirse kendilerine de iyi gelebileceğini söyler. Masumlar Apartmanı 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Safiye, Naci’nin hediyesini alınca ne yapacak?

Salı Dizileri 2020

Safiye Naci’nin Hediyesini Alınca Ne Yapacak?

Masumlar Apartmanı 19. bölüm 2. fragmanında; Naci, kızı Tomris’le ölmeden son kez görüşüp ona veda ediyor. Son günlerini yaşayan Naci, Safiye’ye ona söylediği gibi teneke bir yüzük gönderiyor. Yüzük Safiye’nin eline geçiyor. Onun son günlerini yaşadığını bilmeyen Safiye, Naci’ye ne karşılık verecek?

İşte Masumlar Apartmanı 19. bölüm 2. fragmanı…

MASUMLAR APARTMANI 18. BÖLÜM ÖZETİ!

Safiye, Naci ile Gülru’nun evlendiğini ve bir kızları olduğunu öğrendikten sonra annesinin konuşmalarını susturmak ister. Susmayınca da onu kafasından çıkartmak için evi birbirine katar. Kafasını duvarlara vurup kendisini yaralar. Han, onu sakinleştirmeye çalışır. İnci, Han’ın kendisini ailesiyle aynı evde yaşamak istediğini öğrenince ortadan kaybolur.

Han, her yerde İnci’yi arar. Yine terk edilme travması yaşar ve bir mağazanın camını kırıp manken çalar. Onu İnci’nin yerine koyup konuşmaya başlar. Sabah perişan halde eve gelir. Gülben’den, ablasının Naci ile Gülru’nun evlendiğini duyduktan sonra öyle olduğunu öğrenir. Doğruca Naci’nin yanına gidip ona, amacının ne olduğunu neden yıllar sonra geldiğini sorar.

Naci’yi tehdit edip ailesinden uzak durmasını ister. Yinede Safiye’nin yanına giden Naci, Gülben’in sayesinde Safiye’yle konuşur. Ona, ondan ayrıldıktan sonra babasının öldüğünü, yanında sadece Gülru’nun olduğunu, onu sevmekten hiç vazgeçmediğini anlatır. Safiye’ye, bir gün onu dışarı çıkarıp gezdireceğini söyler.

Gülru, Naci’nin çok hasta olduğunu öğrendikten sonra onu doktora götürür. Sonrasında Safiye’nin yanına gidip Naci’nin onu sevmekten hiç vazgeçmediğini anlatır. Ama Safiye, onu dinlemeyip kapıyı yüzüne kapatır. İnci, sadece Esra ve Ege ile iletişim kurar. Han, yolda gördüğü kadını İnci’ye benzetip kaza yapar.

Kaza yaptığı kişiyle kavgaya tutuşur. Adam buna vurdukça vurur. Han, ona karşılık bile vermez. Yaralı bir şekilde eve gelip ablasının dizine başını koyup ağlar. Sabah kahvaltıda Esra, eve gelip İnci’nin Han’a gönderdiği zarfı Gülben’e verir. Han, zarfı açıyor ve İnci’nin kendisinden boşanmak istediğini anlar.

Masumlar Apartmanı 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İnci Han’ın Evinde Yaşamayı Kabul…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Derin'de Terk Edince Volkan Yalnız Kalıyor

Sadakatsiz 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Derin’de Terk Edince Volkan Yalnız...

0
Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 19. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Asya'nın, üniversiteden arkadaşı Sinan, onu görmeye geliyor....