Çarşamba, Ocak 27, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gülben Kurduğu Hayalden Safiye'nin Sesiyle...

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gülben Kurduğu Hayalden Safiye’nin Sesiyle Uyanıyor!

-

TRT 1’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı, 10. yeni bölümüyle 17 kasım salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Memduh, Han’a hakaret edip ona verilecek kızı olmadığını söyler. Safiye, bu durumdan çok mutlu olur. Gülben, Esat’a ilk adımı kendisi atmak ister ve ona mesaj üstüne mesaj yazar. Esat, yanlış anlamayı konuşmak için onunla buluşur. Esat, eve ondan hoşlanmadığını anlatmaya gelir. Uygar, İnci ile Han’ın evlendiğini duyup onların kapısına gelir. Ama Han, ona engel olur. Han, İnci’ye gerçeklerini anlatmak için onu çöp dairelerine götürür. Masumlar Apartmanı 10. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Gülben, kurduğu hayalden Safiye’nin sesiyle uyanıyor.

Salı Dizileri 2020

Gülben Kurduğu Hayalden Safiye’nin Sesiyle Uyanıyor!

Masumlar Apartmanı 10. bölüm 1. fragmanında; Safiye, mutfakta sanki sahnedeymiş gibi şarkı söylüyor. Ege ile Neriman, sevgili oluyor. İnci ile Han, birlikte mutlu bir gün geçiriyor. Tabi eğer bunların hepsi hayal değilse. Safiye, Gülben’i mutfakta dans edip şarkı söylerken görüyor. Gülben, ablasının sesiyle kendisine geliyor.

İşte Masumlar Apartmanı 10. bölüm 1. fragmanı….

MASUMLAR APARTMANI 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Memduh, Han’ın İnci’yi istemesinden sonra tepkisi sert olur. Han’a, onun gibi insanlara verilecek kızı olmadığını söyler. Nasıl bir aile olduklarını soran Han, Memduh beyden kötü bir yanıt alır. Memduh, onların hepsinin deli onunda diğer kardeşlerinden daha deli olduğunu söyler. Han, gittikten sonra İnci, dedesine onunla ilişkisi olduğunu itiraf eder. Memduh, kredi çekip Han’ın Ege’nin okuluna ödediği parayı ona iade eder. O sırada Safiye, durumu öğrenir.

Safiye, Han’ın İnci’yi istediğini öğrendikten sonra önce tepki gösterir. Fakat, Memduh beyin torununu kardeşine vermediği için mutlu olur. Gülben’le mutfağa girip, Memduh beye teşekkür olarak kek yaparlar. Gülben, Esat’a karşı duygularını itiraf etmek için ona mesaj yazar. Toplantıda olan Esat, üst üste gelen mesajlardan rahatsız olur. Kapatayım derken yanlışlıkla kalp tuşuna basar. Gülben, Esat’ın da kendisini sevdiğini anlar ve onunla buluşmak istediği çay bahçesine gider.

Esat, oraya gelir. Gülben’in mutluluğunu gören Esat, ne diyeceğini bilemez. O kendisi içinde onun içinde konuşup karar verip gider. Kek yaparken Gülben’e Esat’tan mesaj gelir. Esat, onunla olamayacağını anlatmaya çalışır. En sonunda olamayacağını söyler. Safiye, onları duyup Gülben’e zamanında annesinin kendisine yaptığının aynısını yapar.

Gülben’in kitaplarını sokağa atar. Oda annesine ait ama Safiye için önemli kıyafetleri sokağa atar. Uygar, Esra’dan İnci ile Han’ın evlendiğini öğrenir ve gidip kapılarına dayanır. Han, onu görüp oradan uzaklaştırır ve meczup bir yere götürüp kafasına silah dayar. Tabanca su tabancası çıkar.

Ama Uygar, ertesi gün radyoya gidip istifa eder ve İnci’in Han’dan uzak durması gerektiğini söyler. Han İnci’yi, o çöp daireye götürüp oranın kendi gerçekleri olduğunu söyler.

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gördüklerinden Sonra İnci’nin Tepkisi Ne Olacak?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Rüya'nın Sürprizi Ömer'i Şaşırtıyor

Alev Alev 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Rüya’nın Sürprizi Ömer’i Şaşırtıyor!

0
Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Alev Alev, 12. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Çiçek’in, basın açıklamasından sonra...