Ana SayfaDizilerMasumiyet Dizisinin 12. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

İlgili Postlar

Masumiyet Dizisinin 12. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Masumiyet’in, 12. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin son bölümünde; Harun, Ela ile işbirliği yapıp ondan İlker’e yaklaşıp gerçekleri öğrenmesini ister. Hale, İsmail’i ihbar ediyor. İsmail, suçunu itiraf eder. Umut, tutuklanıyor ama konuşmaz. Bahar, Harun’dan şüphelenmeye başlıar. Harun, Beril’le de iş birliği yapar. Masumiyet dizisinin 12. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Çarşamba Dizileri 2020

Masumiyet Dizisinin 12. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Masumiyet dizisi bu hafta yayın akışında yok. Dizi 12. yeni bölümüyle 19 mayıs çarşamba günü ekrana gelecek.

MASUMİYET 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Ela, annesinden gizli Harun’la iş birliği yapar ve İlker’le görüşüp o geceyle ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışır. Umut, tutuklanır. Polis, Umut’un o gece olayın olduğu eve yakın bir benzinlikten hediye aldığı görüntülerini ele geçirir.

Umut, nöbetçi mahkemeye çıkarılır ve tutuklu yargılanmak üzere hapse atılır. Tüm uğraşlara rağmen Umut, o geceyle ilgili hiçbir şey konuşmaz. Hale’nin ihbarı üzerine İsmail tutuklanır. İsmail, Ela’yı arabadan attığını itiraf eder. İlker, aklandığı için rahatlar.

Hale, ertesi gün oğluyla birlikte şirkete gidip boy gösterisi yapar. İlker, eski odasını alır. Banu’da, işine yeniden başlar. Beril, tüm suçu Umut’a yükleyip İsmali’i kurtarma derdine düşer. Bahar, Harun’un arabasını görünce tanır ve o gece o arabanın karakolda gördüğünü hatırlar.

Harun’la buluştuğunda ona, olay gecesi karakola gidip gitmediğini sorar. Oda, gitmediğini söyler. Hale, Harun’un evine gider. 40 yıl önce Harun’u değil İsmail’i seçip evlenen Hale, artık arada kimsenin olmadığını ona ima eder.

Birce eve geldiğinde Hale ile Harun’u el ele görür. İlker’in kendisinin kulağına Harun’u, annesini kaptırmamasını söylediği aklına gelir. İrem, kocasının aklanmasıyla bir şeylerin değişeceğini zannedip onunla yemeğe çıkmak ister.

İlker ise, Ela ile buluşur. Ela’nın o gece, Umut’un orada olduğunu bildiğini öğrenen İlker, çok öfkelenir. Oradan gitmek isteyen Ela’nın gitmesine izin vermeyip kapıyı kilitler. Hale, birini beklemeye başlar. Kapı çalınca Harun’un geldiğini düşünür. Ama karşısında Bahar’ı görür.

Harun ise Beril ile buluşur. Beril’e, sırada ne olduğunu sorar. Harun, Ela ile Bahar’dan sonra, Hale ve Beril’le iş birliği içine girer.

Masumiyet 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Harun Beril’le De İş Birliği Yapıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler