Perşembe, Ocak 27, 2022
Ana SayfaDizilerMasumiyet 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İlker İrem'le Tekrar Evleniyor!

Masumiyet 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İlker İrem’le Tekrar Evleniyor!

-

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi Masumiyet, 7. yeni bölümüyle 7 mart çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İlker, Ela’nın bindiği otobüsü takip edip onu gittiği yerde bulup karşısına çıkar. Ela, onun yüzünden hayatı boyunca yalnız kalacağını söyler. İlker ise, onu yalnız bırakmayacağını ve onu istediğini söyler. Hale, İrem’i tekrar eve döndürmeye çalışır. Masumiyet 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İlker, İrem’le tekrar evleniyor.

Çarşamba Dizileri 2020

İlker İrem’le Tekrar Evleniyor!

Masumiyet 7. bölüm 2. fragmanında; Hale, İrem’i tekrar oğluyla bir araya getirmeyi başarıyor. Onları tekrar nikah masasına oturtuyor. İrem, sosyal medya hesabından İlker’le kendisini bir daha kimsenin ayıramayacağı paylaşımını yapıyor. Ela, onların ne yapmaya çalıştığını anlayamıyor.

İşte Masumiyet 7. bölüm 2. fragmanı…

MASUMİYET 6. BÖLÜM ÖZETİ!

İlker, Ela’nın bindiği otobüsü takip edip onu gittiği yerde bulup karşısına çıkar. Ela, onun yüzünden hayatı boyunca yalnız kalacağını söyler. İlker ise, onu yalnız bırakmayacağını ve onu istediğini söyler. Hale, İrem’i tekrar eve döndürmeye çalışır.

Ela’nın, hamile olduğunu ve bebeğinin o saldırıda düşürdüğünü söyler. İrem, İlker’den bir açıklama bekler. İlker, Ela’nın hamile olduğunu bile bile ona saldırdığını kabul eder. Aile birbirine girer. Ela, eve döner. Ama ailesine hamile olduğunu hatırladığını söylemez. Harun, kızını alıp eve götürür ve hemen avukatına bir boşanma protokolü hazırlatır.

Bahar, Harun’dan kızının hamile olduğunu hatırladığını öğrenir. Hale, Banu’yla konuşup onların mahkemede Ela’nın hamile olduğunu söylememeleri için harekete geçer. Bahar, Timur’un onlardan para aldığını Banu’dan öğrenir. Banu, Bahar’ın konuşmasından kızının İlker’in evine gidip hamile olduğunu hatırladığını başkasından öğrendiğini anlar.

Bu durumu Hale’ye anlatır. Banu, Bahar’ın Harun’la görüştüğünü ispatlamak için onan telefonunu çaldırıp içindeki görüşmeleri ve mesajları ele geçirir. Harun ile Bahar’ın buluştukları yeri öğrenen Banu, gidip oradaki güvenlik kamerasından görüntüleri ele geçirir.

Bu durumu Hale’ye anlatır. Banu, Bahar’ın Harun’la görüştüğünü ispatlamak için onan telefonunu çaldırıp içindeki görüşmeleri ve mesajları ele geçirir. Harun ile Bahar’ın buluştukları yeri öğrenen Banu, gidip oradaki güvenlik kamerasından görüntüleri ele geçirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Adele'in Konseri Kapris Yüzünden Mi İptal Oldu?

Adele’in Konseri Kapris Yüzünden Mi İptal Oldu?

0
Son günlerde dünya magazin gündeminin en çok konuştuğu isimlerden biri Adele oldu. Geçtiğimiz haftalarda koronavirüs nedeniyle konserini iptal ettiğini açıklayan şarkıcı hakkında yeni iddialar...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu