Cuma, Nisan 9, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mahur'un Gelmesiyle Maraşlı İşine Geri Dönüyor!

Maraşlı 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mahur’un Gelmesiyle Maraşlı İşine Geri Dönüyor!

-

Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Maraşlı, 9. bölümüyle 8 mart pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Maraşlı, Mahur’un kalkan uçağının arkasından baka kalır. Kendisine, aşık olmanın neyine olduğunu sorup hayıflanır. Mahur’un gitmesiyle Maraşlı, dünyanın en güzel bakan gözlerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşar. Maraşlı 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mahur’un gelmesiyle Maraşlı, işine geri dönüyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Mahur’un Gelmesiyle Maraşlı İşine Geri Dönüyor!

Maraşlı 9. bölüm 2. fragmanında; Mahur’un gitmesiyle Maraşlı, operasyondaki görevinden alınıyor. Maraşlı, kızının intikamını alamadığı için çok üzülüyor. Mahur, Maraş’nın yanına gelip gidemediğini söyleyip onu, sarılıyor.

İşte Maraşlı 9. bölüm 2. fragmanı….

https://twitter.com/i/status/1367747626012180486

MARAŞLI 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Maraşlı, Savaş’ı güneşin alnında bırakıp ondan kızına yaptıklarının hesabını sorar. Onu ölüme terk ettiği sırada, istihbarat onu alıp götürür. Maraşlı’ya, asıl görevinin kızının intikamını almak olmadığını, iki yıldır sürdürdükleri işi berbat edeceğini söyleyip onu uyarırlar.

Mahur, Maraşlı’nın katil olmasından çok korkar ve hastaneye kızını göreceğini bildiği için bekler. Maraşlı, hastaneye gelir. Mahur, Zeliş’i o gece yalnız bırakmak istemez ve onunla evine gider. Maraşlı’yı ararken, Maraşlı’nın arkadaşlarıyla buluştuğu yere gidip oranın virane olduğunu görür.

Zeliş’in, kabus görmesiyle Mahur, Maraşlı’nın kayıt cihazını dinler ve babasının Ömer’i öldürdüğünü öğrenir. Öfkeyle eve gidip, babasının kasasından o videoyu alıp tüm ev halkının önünde açar.

Annesinin, babasının Ömer’den kendisini ayırmak için onun arabasına uyuşturucu koyup hapse attırdığını ve çıktıktan sonra da onu öldürdüğünü anlattığı videoyu herkes izler. Nevzat, birden kendisine odasına kapatır ve aslında babasını korumak için Ömer’i öldürdüğü anları tekrar yaşar.

Mahur, evi terk edip arkadaşına gider. Maraşlı, Mahur’la konuşmak için arkadaşının yanına gider. Onunla görüşemez. Mahur’un, yurt dışına gittiğini öğrenir. Savaş, Maraşlı’nın peşine düşer ve onu yolda yakalar. Kendisini yaktığı gibi onu yakmak ister ve arabasını ateşe verir.

O sırada, bir kaç araba gelip, Savaş’ı alır ve yanan Maraşlı’nın arabasını söndürür. Maraşlı, doğruca Mahur’u bulmak için hava limanına gider. Orada, onu bulup gitmemesini, ona aşık olduğunu söyleyip onu öper. Ama Mahur, Maraşlı’yı arkasında bırakıp gider.

Maraşlı 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maraşlı Mahur’u Kaybetmenin Acısını Yaşıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

COnnection

“COnnection” Projesi Velet ve Defkhan Dahil 8 Rapçiyi Bir Araya Getirdi

0
Tüm çalışmaları Cihad Özbulut önderliğinde hazırlanan "COnnection" adlı özel projede Velet ile birlikte Decrat, Old G, Zai, G0KAY, Azap HG, Defkhan ve 6iant bir...
defkhan-kimdir

Defkhan Kimdir?

VELET-KİMDİR

Talip Gören (Velet) Kimdir?