Ana SayfaDizilerMaraşlı 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Maraşlı Babasıyla Sonunda Karşılaştı!

İlgili Postlar

Maraşlı 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Maraşlı Babasıyla Sonunda Karşılaştı!

Atv’nin sevilen dizisi Maraşlı, 22. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Maraşlı, gerçek kimliğini Mahur’a açıklayacağı sırada, Nevzat’tan telefon geliyor. Nevzat, kendisinin Mehmet İnce’nin yerine geçtiğini söylüyor. Maraşlı, Mahur’a evlenme teklif ediyor. Zeliş, babasının aslında kim olduğunu söylemek için Mahur’a ulaşıyor. Maraşlı, babasıyla sonunda karşılaşıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Maraşlı Babasıyla Sonunda Karşılaştı!

Maraşlı 23. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Mehmet İnce’nin dosyası savcıya verilmek üzere yola çıkıyor. Nevzat, Mehmet İnce’nin yani Maraşlı’nın fotoğrafıyla kendi fotoğrafını değiştirip dosyayı savcıya teslim ediyor. Savcı, Mehmet İnce’nin dosyayı getiren kişi olduğun anlayınca Nevzat’ın peşinden koşup onu odasına çağırıyor.

MARAŞLI 22. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Maraşlı, Mahur’a gerçek kimliğini tam açıklayacağı sırada Nevzat’tan telefon geliyor. Kendisinin kimliğinin açığa çıkmadığını öğrenen Maraşlı, lafı değiştirip Mahur’a evlenme teklif ediyor. Mahur ona, cevap vermiyor ve hemen onun yanından ayrılıyor.

Hilal, Nevzat’ın fotoğrafı değiştirdiğini öğrenince ona çok kızıyor. Ama Nevzat, Maraşlı’nın kaç kez kendisinin canını kurtardığını, onun için bunu yapmak zorunda hissettiğini söylüyor. Mahur, eve gidip Maraşlı’nın evlenme teklifini düşünmeye başlıyor.

Halasına durumu anlatıyor. Oda, seviyorsa kabul etmesini söylüyor. Ertesi gün Mahur, Maraşlı ile Zeliş’i yemeğe davet ediyor. Maraşlı, yemeğe gitmeden önce Zelişi, iyice tembihliyor. Ona kendisinin, görev icabı öyle garip konuşmaya devam edeceğini, bu durumu Mahur ablasına belli etmemesini istiyor.

Yemekte Zeliş, babasının yemek tercihlerinden ve konuşmasının garip olduğunu, babasının iş icabı öyle konuştuğunu ağzından kaçırıyor. Mahur, Zeliş’in ne demek istediğini anlayamıyor. Savaş, Mehmet İnce dosyasını savcıdan almak için onun arabasına bomba koyuyor.

Hurdacı, onun savcıyı öldüreceğini bildiği için bombasının kumandasını değiştiriyor. Savcının yanında olan Mahur’un da hayatı kurtuluyor. Ancak savcı, Mehmet İnce dosyasını Savaş’ın adamlarına vermek durumunda kalıyor.

Nevzat, Savaş’ın adamları tarafından yakalanıp hurdacıya götürülüyor. Maraşlı’da, onları  takip ediyor. Hurdacı, Nevzat’ı teslim aldıktan sonra onun Mehmet İnce olmadığını biliyor. Daha sonra arkasında birinin belirdiğini anlıyor. Maraşlı, silahını çekip Hurdacı’ya sesleniyor. Döndüğünde ise onun babası olduğunu anlayıp şok oluyor.

Maraşlı 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı Hurdacı’yla Karşılaşınca Şok Oluyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler