Cumartesi, Haziran 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Maraşlı'nın Asıl Kimliğini Öğreniyor Mu?

Maraşlı 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Maraşlı’nın Asıl Kimliğini Öğreniyor Mu?

-

Atv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Maraşlı, 21. bölümüyle 8 haziran pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Maraşlı ile Mahur, aylar sonra kavuşup hasret giderir. Savcı Tolga, Savaş’la Maraşlı’yı çağırıp onlara Mehmet İnce’nin kim olduğunu sorar. Hurdacı, Savaş’tan Necati’yi öldürmesini ister. Maraşlı, Necati’nin hayatını kurtarır. Hurdacı, Maraşlı’nın babası mı çıkacak? Maraşlı 21. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mahur, Maraşlı’nın asıl kimliğini öğreniyor mu?

Pazartesi Dizileri 2020

Mahur Maraşlı’nın Asıl Kimliğini Öğreniyor Mu?

Maraşlı 21. bölüm 1. fragmanında; Tolga, Mehmet İnce’nin kim olduğunu bulmak için Hilal’i sorguya çağırıyor. Hilal, Maraşlı’yı arıyor ve savcının Mehmet İnce’nin peşine düştüğünü, özel emir çıkarırsa onun dosyasını vermek zorunda kalacaklarını söylüyor. Savcı, Mahur’la konuşmak için yanına çağırıyor. Ona, Mehmet İnce’nin kim olduğunu mu söyleyecek?

İşte Maraşlı 21. bölüm 1. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1400542481494822919

MARAŞLI 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Mahur ile Maraşlı, aylar sonra Fuat’ın evinde karşı karşıya gelir. Maraşlı Mahur’a, kendisinin Mehmet İnce olduğunu söylemez. Aynı rolüne devam ediyor. Fuat Maraşlı’nın, Mahur’a yalan söylememesini ister.

Maraşlı, Mahur’un Mehmet İnce’yi değil Maraşlı’yı sevdiğini söyler. Mahur, Maraşlı’yı Dilara’dan kıskanır. Maraşlı da Mahur’u, Savcı Tolga’dan kıskanır. Tolga, önce Savaşı, sonra Maraşlı’yı yanına çağırır.

Onlara Mehmet İnce’nin kim olduğunu sorar. İkisi de bilmediğini söyler. Fuat, arkadaşlarını toplayıp eğer kendisine bir şey olursa, yerine Maraşlı’nın geçeceğini, kendisine gösterdikleri itibarı ona da göstermelerini ister.

Mahur’un halası, tefeciler tarafından tehdit edilir. Sadık, Maraşlı’dan yardım ister. Mahur’un halası da savcıdan yardım ister. Maraşlı, Fuat ile birlikte vampir İsmet’i bulup bir daha Makbule hanımı rahatsız etmemesini ister.

Ayrıca Fuat ondan on milyon dolar ister. O sırada savcı oraya baskın yapar. Maraşlı’ya, Mahur’un hatırına onu tutuklamadığını söyler. O ise, Maraşlı’nın ismini savcıdan ulu orta ağzına almamasını ister.

Tolga Mahur’a, Maraşlı ile aralarında bir şey geçip geçmediğini sorar. Oda, geçmediğini söyler. Fuat ile Maraşlı, on milyon doları alıp Hurdacı’nın yanına gider. Hurdacı ise, adamını gönderir. Maraşlı, adamın paralara dokunmadığını görüp onun Hurdacı olmadığını anlar.

Hurdacı, parayı koklamadan dokunmadan almayacağından, Maraşlı’da, babasının parayı koklayıp dokunmadan almadığından bahseder. Akıllara ikisinin baba oğul olabileceği gelir. Hurdacı kimliğini, Savaş’ın açık ettiğinden şüphelenir. Ama onunla konuşunca bunu Necati’nin söylemiş olduğunu anlar.

Savaş’tan Necati’yi, öldürmesini ister. Mahur ile Maraşlı, birlikteyken hastaneden haber gelir. Necati’nin, kriz geçirdiğini öğrenen Mahur, Maraşlı ile birlikte hastaneye gider. Necati, silahlı saldırganların elinden kurtarır.

Maraşlı, abisinden kendisini Savaş’ın değil Mehmet İnce’nin öldürmek istediğini duyar. Dönüp Maraşlı’ya, Mehmet İnce’nin kim olduğunu sorar.

 Maraşlı Dizisi Final Mi Yapacak?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Demir Ümit'in Tutsağı Oluyor

Bir Zamanlar Çukurova 102. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Ümit’in Tutsağı...

0
Atv'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 101. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Sevda, Ümit'in kurşunuyla ölüyor. Demir, Sevda'yı götürüp...
Sinan Ölecek Mi

Kefaret 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sinan Ölecek Mi?