Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı Savaş'ı Köşeye Sıkıştırıyor!

Maraşlı 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı Savaş’ı Köşeye Sıkıştırıyor!

-

Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Maraşlı, 11. yeni bölümüyle 22 mart pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Maraşlı, ne olursa olsun gittiği yoldan geri dönmek istemez. Mahur’u yaralı bir şekilde hastaneye yetiştirmeye çalışır. Maraşlı, evindeyken silahlı saldırıya uğrar. İşin içinde Necati’nin de olduğu anlaşılan saldırıdan sonra Maraşlı, öfkeden deliye dönüyor. Maraşlı 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Maraşlı, Savaş’ı köşeye sıkıştırıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Maraşlı Savaş’ı Köşeye Sıkıştırıyor!

Maraşlı 11. bölüm 2. fragmanında; Maraşlı, Mahur’u hastaneye yetiştiriyor. Mahur, onun bir delilik yapmasından korkuyor. Maraşlı, bu saldırıları Savaş’ın yaptırdığını anlayıp ona savaş açıyor. İki taraf silahlı saldırıya giriyor. Savaş, köşeye sıkışıyor.

İşte Maraşlı 11. bölüm 2. fragmanı…

MARAŞLI 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Mahur, Maraşlı’nın kendisini terk etmesinden sonra yurt dışından geri döndüğüne pişman olur. Ancak, onun kendisinden bir şeyler sakladığını anlar. Maraşlı’ya konuşup onun artık koruması olmasını istemediğini söyler. Maraşlı, işiyle aşkı arasında kalır.

Necati, Ömer’in oğlu olduğunu ve Savaş’ın kendi kardeşi olduğunu bilir. Kardeşiyle birlikte yıllarca Aziz’den intikam almak için savaşır. Ama, onun alkolik oğlu gibi görünür. İlhan, Savaş’la konuşmaya gider. Ona, uyuşturucu işi yapamayacağını söyler. Savaş, onun bu teklifini kabul eder.

Ancak konuşmalarından sonra hemen ona, karısıyla Ozan’ın beraber çekilmiş fotoğraflarını gönderir. İlhan, fotoğrafları gördükten sonra evde karısıyla kavga eder. Ozan’la hiçbir şey olmamış gibi buluşan İlhan, onu bir ormana götürür. Acer’in oğlu, Maraşlı’dan intikam almak için onun kardeşi dediği Nevzat’ı kaçırıp işkence eder.

Maraşlı’ya, onun fotoğraflarını gönderip yanına çağırır. Mahur, Ozan’la buluşup ondan, Maraşlı’nın güvenilmez biri olduğunu, onun Savaş’la çalıştığını düşünür. Maraşlı, onu oradan alıp uzaklaştırır. Mahur’u, götürürken Acer’in oğlu peşlerine düşer. Ateşli saldırıda Mahur, yaralanır.

Maraşlı, onu yaralı bir şekilde emniyetli bir yere koyup, onlarla çatışmaya girer. Artık, ne Maraşlı’nın nede, Mahur’un mücadele edecek hali kalmaz. Maraşlı, ellerini havala kaldırıp teslim olur. İlhan ile karısı ise, Ozan’ın cesedini gömmek için mezar açar. Onun cesedini gömüp hayatlarına devam etmek isterler.

Ancak, onların oraya gittiğini ve İlhan’ın Ozan’ı öldürdüğünü Savaş ile Necati, görür. O anları kameraya kayıt eder. Maraşlı’nın, ekibi onun zor durumda olduğunu anlayıp onu kurtarmak için harekete geçer. Bu arada Mahur, çok kan kaybettiği için hayal görmeye başlar.

Maraşlı 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maraşlı Evinde Silahlı Saldırıya Uğruyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nehir İle Nazım Demir'in Elinden Kurtulabilecek Mi

Baraj 37. Bölüm Fragmanı Yayında! Nehir İle Nazım Demir’in Elinden Kurtulabilecek...

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Baraj, 36. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Mert'in Demir'i tanımasıyla Nehir, onun peşine düşüyor. Ama Demir, Nehir'i kaçırıyor....