Cuma, Ocak 28, 2022
Ana SayfaDizilerMahkum Dizisinin 5. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Mahkum Dizisinin 5. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Mahkum’un son bölümünde; Fırat, kayın validesinin kendisine para gönderdiğini öğrendikten sonra Cemre’den onunla konuşmasını ister. Cemre, Tahir’in karşı çıkmasına rağmen Fırat’ı olay yerine götürür. Fırat, kamera diskini akvaryumun içine attığını hatırlayıp Cemre’den onu almasını ister. Cemre, mahkemeye görüntüleri sunar. Fırat’ın suçunu kabul etmesiyle hakim ona müebbet hapis cezası verir. Ali, Fırat’ın yanına gidip ona cinayeti kendisinin işlediğini itiraf eder. Mahkum dizisinin 5. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Perşembe Dizileri 2021

Mahkum Dizisinin 5. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Mahkum dizisinin yayın tarihi henüz netleşmedi. Dizi yeni bölümüyle 13 ocak 2022 perşembe günü yayınlanması bekleniyor. Dizinin 5. bölüm fragmanında; Fırat, Ali’nin karısını öldürdüğünü öğrenince onun üzerine saldırır. Ali, serbest bırakılır. Cemre, durumu öğrenip Ali’nin peşine düşer. Barış, Cemre Ali’yi bulmadan onu bulmak için harekete geçer. Fırat, kızının yaşadığını hisseder. Mahkum dizisi, yılbaşı dolayısıyla yayınına ara verdi.

MAHKUM 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Fırat, kayın validesinin kendisine düzenli olarak para gönderdiğini öğrenir. Onun kendisinin kızını öldürdüğüne inanmadığını anlar ve Cemre’den onunla konuşmasını istiyor. Cemre, Fırat’ın kayın validesinin yanına gidiyor. Bekir, Cemre’yle annesinin konuşmasını istemiyor. Cemre, kartını verip oradan ayrılıyor.

Hacı, Fırat’ın hücreye yazdığı ikinci kelimeyi söylemek için ondan jilet bulmasını ister. Fırat, Cemre’den içeri jilet getirmesini ister. Fırat’ın kayın validesi onu görmeye gelir ve onun mezarlıkta kulağına evi temizlemesini istemediğini fısıldadığını söyleyip ona jileti verir.

Fırat, ikinci kelimenin ’16K’, üçüncü kelimenin ise ‘Balık’ olduğunu öğrenir. Cemre, Fırat’ın bir şeyler hatırlaması için onu olay yerine götürmek ister. Tahir, buna karşı çıkınca Fırat, Cemre’den baş savcıya gitmesini ister. İzin çıkıyor ve Fırat eve götürülür. Orada Fırat, bir şeyler hatırlar. Tahir, onun bir şeyler hatırladığını anlayıp hemen onu oradan çıkartır.

Fırat, Cemre’den karısının öldüğü anların görüntüsünün kameraya kayıtlı olduğunu, diski de akvaryuma attığını onu almasını ister. Cemre, diski alıyor. Barış, Savaş’ın cenazesini alırken evraka kendi imzasını attığını hatırlar. Komiser Zafer, açığa alındıktan sonra işin peşini bırakmaz.

O evrakı alır. Fırat’ın yarım bıraktığı Barış dosyasını takip eder. Barış, o evrakı bulamaz. Yardımcısından o evrakı alan Zafer’i öldürmesini ister. Zafer, elindeki dosyayı Cemre’ye vermek için onu arar. O sırada Barış’ın yardımcısı onun arabasına çarpıp onu öldürür ve dosyayı alır.

Fırat, koğuşa yeni gelen Ali’nin savunmasını hazırlıar ve onun serbest bırakılmasını sağlar. Mahkeme günü gelir. Cemre, mahkemeye elindeki görüntüleri sunar. Görüntülerde Zeynep’in öldüğü anlarda çizmeleri görünen birinin olduğu görünür.

Fırat, cinayeti itiraf ettiği anların videosunu seyredince suçunu kabul eder. Hakim, Fırat’a müebbet hapis cezası verir. Fırat, tuvalette kendisini asıp öldürmeye çalışırken Ali içeri girer ve cinayeti kendisinin işlediğini söyler.

Mahkum 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Fırat Kızının Yaşadığını Hissediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Ender Çağatay'a İşbirliği Teklif Ediyor

Yasak Elma 129. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender Çağatay’a İşbirliği Teklif...

0
Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma, 129. yeni bölümüyle pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Kumru, Çağatay’la evlilik hazırlıklarını bitirir. Yıldız iş...