Ana SayfaDizilerMahkum 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Barış Fırat İle Büge'ye İntikam Yemini...

İlgili Postlar

Mahkum 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Barış Fırat İle Büge’ye İntikam Yemini Ediyor!

Fox Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Mahkum, 23. yeni bölümüyle 26 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Fırat, Büge’yi kara para aklama suçundan gözaltına alır. Ona Barış’ı vermesi karşılığında serbest bırakacağını söyler. Fırat, Hacı’nın serbest kalmasını sağlar. Daha sonra İsmet’in Efkan’ın evindeki dosyasını ele geçirir. Onun masumiyetini ispatlamak için uğraşır. Büge, Barış’ın normal olmadığını anlayıp ondan korkmaya başlar ve Fırat’la buluşup ona Savaş’ın itiraf videosunu verir. Fırat, Barış’ı tam kaçacakken yakalar. Mahkum 23. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Barış, Fırat ile Büge’ye intikam yemini ediyor.

Perşembe Dizileri 2022

Barış Fırat İle Büge’ye İntikam Yemini Ediyor!

Mahkum 23. bölüm 1. fragmanında; Barış, Fırat ile Büge’nin işbirliği yaptığını anlıyor. Fırat, Barış’ı tutuklayıp emniyete götürüyor. Barış, bu yaptıklarını onların yanına bırakmayacağını söylüyor. Sasha, Büge ile Fırat’ı çocuklarıyla tehdit etmeyi planlıyor.

İşte Mahkum 23. bölüm 1. fragmanı…

 

MAHKUM 22. BÖLÜM ÖZETİ!

Fırat, Büge’yi gözaltına alır. Ona, vakıf üzerinden kara para akladığını yurt dışındaki hesaplarına para transferi yaptığını bildiğini, eğer kendisine Barış’ı verirse onun en az cezayla kurtulmasını sağlayacağını söyler. Daha sonra Büge’yi düşünmesi için nezarete atar. Sasha ile Barış, bir yolunu bulup Büge’nin yanına girer. Barış Büge’ye, onu kurtaracağını söyler.

Başsavcı Hacı’yı gözaltına alır. Fırat, Başsavcıya Hacı’nın suçlu olduğunu bunu ispatlayacak kazada saklanan arabaları ona teslim edeceğini söyler. Arkadaşlarından arabaları istediği yere bırakmalarını söyler. Onlar bıraktıktan sonra Başsavcıya arabaların yerini söyler.

Başsavcı oraya gittiğinde arabaları bulamaz. Fırat’ı arayıp gittikleri yerin boş olduğunu araba falan olmadığını söyleyip ona kızar. Sasha, arabaları bırakıldığı yeri bulup yok eder. Fırat, Büge’yi serbest bırakır. Başsavcının yanına giden Fırat, Hacı’nın masum olduğunu ispatlayıp onun serbest kalmasını sağlar.

Hacı, serbest bırakılınca söz verdiği gibi Fırat ve arkadaşlarına ziyafet çeker. Efkan, onların yerini bulup yanlarına gelir ve onların peşinde olduğunu hatırlatır. Barış, doktora gitmeyi bırakır. Büge, Barış’ın normal olmadığını anlar. Üzerine bir de Zait’le olan konuşmalarını duyar.

Onun kendi oğlunu bile öldüreceğini duyunca Barış’a güveni kalmaz. Barış yine Savaş’ın hayalini görür. Onu öldürmek için onun oturduğu koltuğa defalarca kez ateş eder. Büge, evini içinde Barış’ın boş koltuğa ateş ettiğini görünce onunla yurt dışına kaçmaktan vazgeçer.

Barış, Savaş’ın daha önceden hazırladığı sahte pasaportlarla yurt dışına kaçmak için bilet alır. Büge, Barış’a ailesiyle vedalaşmak için evden ayrıldığını söyler. Gidip Fırat’la buluşur. Ona Savaş’ın örgüye üye olduğunu itiraf ettiği videoyu verir ve Barış’ı Savaş olarak tutuklamasını söyler.

Fırat, yakalama kararı çıkartıp hava alanına gider. Tam onlar uçağa binmek üzeler iken Barış’a seslenir. Onu, tutuklamak için geldiğini söyler. Barış, kendisini Büge’nin ele verdiğini anlar.

Mahkum 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Fırat Barış’ı Tam Kaçacakken Yakalıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler