Ana SayfaDizilerMahkum 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Efkan Fırat'ı Ele Geçiriyor!

İlgili Postlar

Mahkum 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Efkan Fırat’ı Ele Geçiriyor!

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Mahkum, 15. yeni bölümüyle 24 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Sinyor, Savaş zannettiği Barış’ı yanına çağırır. Ondan kendisine Fırat’ı getirmesini ister. Büge, Fırat’a Nazlı’yı vermek ister. Ama Barış’la konuştuktan sonra vazgeçer. Barış, Fırat’ı tam öldüreceği sırada babası gelir. Fırat, oradan kaçmayı başarır. Cemre, babasının dosyasını Fırat’ın da yardımıyla Tahir’den alır. Sinyor, Fırat’la Barış’ı tuzağına düşürür. Mahkum 15. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Efkan, Fırat’ı ele geçiriyor.

Perşembe Dizileri 2021

Efkan Fırat’ı Ele Geçiriyor!

Mahkum 15. bölüm 1. fragmanında; Fırat ile Barış, Efkan’ın eline düşüyor. Barış, en çok zararlı çıkacağını anlayıp Fırat’la son anda da olsa iş birliği yapmak istiyor. İkili beraber hareket etmek zorunda olduklarını anlıyor. Efkan, ikisini  de bir yere kapatıyor. Onlara, ikisinden büyük bir enerji aldığını ve bu enerjiden yararlanmak istediğini söylüyor.

İşte Mahkum 5. bölüm 1. fragmanı…

 

MAHKUM 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Bıçak kaybolduktan sonra Sasha, lunaparkın bekçisini alıp onu konuşturmaya çalışır. Bekçi ise, bıçak falan görmediğini söyler. Fırat, Tahir’i otoparkta kıstırır. Ondan hesap sorarken Cemre, onun arabasına girip babasına ait olan dosyayı alır. Bunu fark eden Tahir, onların bindiği arabanın plakasını alır.

Gidip plakayı Barış’a verir. Barış ile Sasha, arabayı Bekir’in sürdüğünü fark edip onu takip ederler. O sırada Raif gelir ve Barış’a, Sinyör’un onu görmek istediğini söyleyip gözünü bağlayıp arabaya bindirir. O sırada Sasha’nın elinden Bekir kaçmayı başarıyor. Barış, Sinyör’le buluşur. Sinyör. onun gözü önünde bir çok adamı öldürür ve Barış’tan Fırat’ı kendisine getirmesini ister.

Fırat, çiçekçi kılığına girip Büge’ye çiçek götürme bahanesiyle onun yanına gider. Görevlilere Savaş beyin Büge’ye çiçek gönderdiğini söyler. O sırada Büge, Nazlı’yla birlikte onu görür. Fırat Büge’ye, bir video ve iletişim adresi verir. Nazlı, babasının videosunu seyredince mutlu olur. Büge, Nazlı’yı Fırat’a verme kararı alır.

Fırat, Nazlı’ya kavuşacağı sırada Paşa ile Kamer’in, Bodrum’a piyango almaya gittiklerini ve yakalandıklarını öğreniyor. Büge’ye, bir mesaj daha çekip Nazlı’yı ertesi gün getirmesini istiyor. Barış, Büge’yle bir konuşma yapıyor. O konuşmadan sonra Büge, ona ihanet etmek istemiyor ve durumu ona anlatıyor.

Hacı, Paşa ile Kamer’in polislere değil eksi mahallesinde olduklarını öğrenir ve Fırat’la birlikte onları kurtarmak için parayla birlikte gider. Bekir’in de yardımıyla Paşa ile Kamer’i oradan kurtarır. Ertesi gün Fırat, Cemre’nin evine gidip Büge’nin Nazlı’yı getirmesini bekler.

Cemre, onun evde beklemesini Büge’den Nazlı’yı alıp eve getireceğini söyleyip evden çıkıyor. Arkasından kapı çalıyor ve Fırat karşısında Barış’ı bulur. Barış, Fırat’ın elini kolunu bağlayıp onu öldürmek ister. O sırada kapı çalır ve karşısında babasını görür. Fırat, onların konuşmasını dinledikten sonra oradan kaçmayı başarır.

Barış, gizli mesajla kendisine bıçağı vereceğini söyleyen kişiyle buluşmaya gider. Karşısına Fırat çıkar. Sasha, siper alıp Barış’ı korumak için bekler. İkili aynı anda birbirlerine silah doğrultur. O sırada havai fişekler patlamaya başlar ve ikisi birden yere yığılır. Sinyör, uzaktan onları izller.

Mahkum 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sinyor Fırat’la Barış’ı Tuzağına Düşürüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler