Ana SayfaDizilerLeke 7. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Yasemin Polise Teslim Olacak Mı?

İlgili Postlar

Leke 7. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Yasemin Polise Teslim Olacak Mı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Leke 7. yeni bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Arda, Yasemin’i aşağılayıp taciz ederken Yasemin onu iter ve kafasını sehpaya çarpan arda orada ölür. Onu izleyen Birkan, koşarak gelir ve cesedi yok eder. Yasemin, cesedi yok ettiği için ona kızar ve ona teslim olacağını söyler. Yasemin polise teslim olacak mı?

Salı Dizileri 2019

Yasemin Polise Teslim Olacak Mı?

Leke 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Birkan, Yasemin’e cesedi onun yok ettiğini söylüyor. Sevdiği adamın kardeşini öldürdüğü için kendini affedemeyen Yasemin önce Murat’la vedalaşıp sonra teslim olmayı düşünüyor. Bu arada Şirin’den Serpil’in kendisini sattığını öğreniyor. Cem, Serpil’le konuşmaya gidiyor ve ondan aldığı parayı ödüyor. Cem, Fisher ile Yasemin’in görüştüğünü Mehmet’den kötü bir şekilde öğreniyor.

İşte Leke 7. bölüm 2. fragmanı..

LEKE 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Arda’nın şirketine mali polislerin baskın yapması internete ve basına düşer. Mehmet haberi okuduktan sonra Cem’in CEO olamayacağını düşünüp sevinir. Arda, olaydan sonra halasının evine geri döner. Arda, eve gelen annesini kovar.

Belkız, şirketin temiz raporunu eline alarak tekrar Arda’nın yanına gider. Arda, annesinin haklı olduğunu zannedip onunla gider. Cem, kardeşini arayarak ihbar edenin annesi olduğunu, onun güvenini kazanmak için bunları planladığını söyler. Ama arda abisine inanmaz.

Birkan, sürekli Yasemin’i takip edip, onun Cem’le görüşmesinden çok rahatsızlık duyar. Birkan, Yasemin evde yokken içeri girmeye çalışırken Yasemin’le Cem’e yakalanır. Hemen hırsızlık olayı ile ilgili konuşmak için geldiği yalanını uydurur. Cem, Yasemin’in çantasından 45 bin lira kaybettiğini Birkan’dan öğrenince çok sinirlenir. Yasemin’e kendisinden başka neler sakladığını düşünerek yaşayamayacağını söyleyerek sert çıkar. Ayrıca o kadar yüklü parayı bir patronun nasıl verdiğine inanmaz. Yasemin de onu ‘bitsin o zaman’ der.

Birkan, Serpil’den Yasemin’in anahtarlarını çoğaltmasını ister. Anahtarları alan Birkan Yasemin’in evine girerek gizli kamera yerleştirir. Arda, Yasemin’in evine giderek geceliğinin kaç lira olduğunu sorar. Deliye dönen Yasemin Arda’yı  ittiğinde, yere düşen Arda kafasını sehpaya çarpar. Birkan kameradan olanları görür.

 

Leke 7. Bölüm Fragmanı Geldi! Yasemin Birkan’ın Eline Düşüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler