Magazin Haberleri » Diziler » Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin 28. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?
Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!
Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin 28. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Show Tv’nin 2020 yılına damgasını vuran, gülme garantili dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk en son 27. son bölümüyle ekranlara gelmişti. Dizi seti 28. bölüm çekimlerine geçtiğimiz hafta büyük bir hızla başladı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizinin 28. bölümü ne zaman yayınlanacak? Detaylar haberimizde….


Cumartesi Dizileri 2020

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Virüs salgını nedeniyle tedbir amaçlı çekimlerini durduran Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 28. yeni bölüm çekimlerine başladı. Dizinin sevilen oyuncularından, Aslıhan Güner ve İsmail Demirci, Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm tarihini duyurdu. Dizi 28. yeni bölümüyle 6 Haziran cumartesi günü ekranlarda olacak. 

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 27. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Sefer, Kuzey’in başının dertte olduğunu söylar. Herkes Kuzey için endişelenmeye başlar. Yere yığılıp kalan Kuzey ise yardım bekler. Kuzey’in kaybolmasıyla ilgili herkes Yıldız’ı suçlar. Çetin, kendilerini kaçırdıkları için Kuzey’le Yıldız’ın babasını şantaj edip onlardan bir milyon lira ister. Onlarda hapis yatmak korkusuyla o parayı Çetin’e verirler.

Sefer, Kuzey’in kaybolmasıyla fenalaşıp hastaneye kaldırılır. Onun hissettiklerine kimse inanmaz. Sefer, hastaneden kaçıp Kuzey’in olduğu yeri bulur. Kuzey ise, rüyasında kendisine su veren kişiyi Yıldız zanneder. Hastaneye kaldırılan Kuzey, kendine geldikten sonra yanında Yıldız’ı bulunca çok mutlu olur.

Ama Yıldız, ona sevgili olmayı beceremediklerini, bundan sonra arkadaş olacaklarını söyler. Kuzey, istemeye istemeye Yıldız’ın arkadaş olma isteğini kabul eder. Yıldız, Çetin’in, babasından şantajla aldığı parayı geri ister. Eğer getirmezse kendisine iftira atıp hapse attırdığını söyleyip ondan şikayetçi olacağını söyler.

Çetin’de parayı getirip Yıldız’a verir. Şule, Kuzey’in annesiyle oturup konuşur ve ona asla oğlunu aldatmadığını, onun kendisini aldattığını düşündüğü için böyle bir oyun oynadığını pişman olduğunu söyler. O ise, Kuzey’in ne olursa olsun ona dönmeyeceğini bu sevdadan vazgeçmesini ister.

Çetin, Yıldız’ı arayıp onunla görüşmek istediğini söyler. İkili buluştuklarında Çetin, ona Kuzey’in boşanması için gerekli dosyaların olduğu flaş diski ona verir. Yıldız, önce kabul etmez. Ama Çetin, diski onun avucuna koyar. Çetin, neden Yıldız’a böyle bir iyilik yaptı?


Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Çekimleri Başladı! Dizinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak

Kırmızı Oda Dizisinin İlk Tanım Fragmanı Yayınlandı! Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Ilıcalı, Tv 8 ekranında yeni bir dizinin müjdesini verdi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir