Magazin Haberleri » Diziler » Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Çekimleri Başladı! Dizinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?
Dizinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak
Dizinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Çekimleri Başladı! Dizinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi virüs salgını nedeniyle tedbir amaçlı setini durdurmuştu. Ordu’da çekilen dizinin seti, 20 mayıs çarşamba günü yeni bölüm çekimlerine başladı. Dizinin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Büyük beğeni ile izlenen dizi yaz sezonunda yeni bölümleriyle ekranlara gelecek mi? Ayrıntılar haberimizde….


Cumartesi Dizileri 2020

Dizinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Show Tv’nin gülme garantili dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk en son 27. son bölümüyle ekranlara gelmişti. Dizi seti 28. bölüm çekimlerine büyük bir hızla başladı. Dizinin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz net bir bilgi gelmedi. Ancak duyumlarımıza göre dizi çok yakında yeni bölümleriyle ekranlara gelecek.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 27. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Sefer, Kuzey’in başının dertte olduğunu söylar. Herkes Kuzey için endişelenmeye başlar. Yere yığılıp kalan Kuzey ise yardım bekler. Kuzey’in kaybolmasıyla ilgili herkes Yıldız’ı suçlar. Çetin, kendilerini kaçırdıkları için Kuzey’le Yıldız’ın babasını şantaj edip onlardan bir milyon lira ister. Onlarda hapis yatmak korkusuyla o parayı Çetin’e verirler.

Sefer, Kuzey’in kaybolmasıyla fenalaşıp hastaneye kaldırılır. Onun hissettiklerine kimse inanmaz. Sefer, hastaneden kaçıp Kuzey’in olduğu yeri bulur. Kuzey ise, rüyasında kendisine su veren kişiyi Yıldız zanneder. Hastaneye kaldırılan Kuzey, kendine geldikten sonra yanında Yıldız’ı bulunca çok mutlu olur.

Ama Yıldız, ona sevgili olmayı beceremediklerini, bundan sonra arkadaş olacaklarını söyler. Kuzey, istemeye istemeye Yıldız’ın arkadaş olma isteğini kabul eder. Yıldız, Çetin’in, babasından şantajla aldığı parayı geri ister. Eğer getirmezse kendisine iftira atıp hapse attırdığını söyleyip ondan şikayetçi olacağını söyler.

Çetin’de parayı getirip Yıldız’a verir. Şule, Kuzey’in annesiyle oturup konuşur ve ona asla oğlunu aldatmadığını, onun kendisini aldattığını düşündüğü için böyle bir oyun oynadığını pişman olduğunu söyler. O ise, Kuzey’in ne olursa olsun ona dönmeyeceğini bu sevdadan vazgeçmesini ister.

Çetin, Yıldız’ı arayıp onunla görüşmek istediğini söyler. İkili buluştuklarında Çetin, ona Kuzey’in boşanması için gerekli dosyaların olduğu flaş diski ona verir. Yıldız, önce kabul etmez. Ama Çetin, diski onun avucuna koyar. Çetin, neden Yıldız’a böyle bir iyilik yaptı?


Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Sevenlerine Müjde!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

3. Ve 4. Eleme Adayı Kimler Oldu

MasterChef’te Haftanın 2. Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 3. Ve 4. Eleme Adayı Kimler Oldu?

Tv 8’in en çok izlene yarışma programı MasterChef 2020, 6. hafta 2. dokunulmazlık oyunuyla ekrana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir