Cumartesi, Ocak 23, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Kutsi İle Feyza Çıpa Ayrılığına Ünlü Oyuncudan İlk Yorum Geldi!..

Kutsi İle Feyza Çıpa Ayrılığına Ünlü Oyuncudan İlk Yorum Geldi!..

-

Oyuncu Feyza Çıpa geçtiğimiz günlerde şarkıcı Kutsi ile 7 yıllık birlikteliğinin bittiğini sosyalmedya hesabından  duyurmuştu. Ünlü çiftin yüzüklerini takan oyuncu Nilgün Kasapbaşoğlu bu sürpriz ayrılığı 2. Sayfa magazin programına yorumladı. Detayları Haberimizde..Koronavirüs Sebebiyle Düğünleri Ertelenen Kutsi, Feyza Çıpa Çifti Ayrıldımı?

 

Kutsi İle Feyza Çıpa Ayrılığına İlk Yorum Geldi!..

Kanal D ‘de yayınlanan 2.Sayfa magazin programına telefonla bağlanarak konuk olan oyuncu Nilgün Kasapbaşoğlu, Kutsi İle Feyza Çıpa Ayrılığ hakkındaı şöyle devam etti;

Feyza Çıpa kimdir?

Nilgün Kasapbaşoğlu; “Öğrenir Öğrenmez Feyza’yı Aradım!”

“Ben de sosyal medyadan öğrendim. Feyza’yı aradım. ‘Şuanda bu konuyu konuşmak istemiyorum. Kendimi iyi hissedince seni arayacağım. Lütfen bana kırılma’ dedi.”

Kutsi kimdir?

Nilgün Kasapbaşoğlu; “Nikah Günlerini Bile Almışlardı”

“Karantinaya girmeden yani, 35 gün önce falan bana oturmaya geldiler. Kutsi bana ‘Bizim sana bir sürprizimiz var. Temmuz ayında evleniyoruz’ dedi. Günlerini bile almışlar.”

“Bunun Ardında Başka Bişey Var”

“Bunun ardında evlenememekten doğan bir kriz yok bence. 15-16 yaşında gençler olsa karşıma alır konuşurum ama koskoca insanlar… Özel hayata karışmayı çok sevmiyorum.”

Nilgün Kasapbaşoğlu Kimdir

“Aradaki Sorun Evlilik Olamaz”

“Bir sorun olduğu belli,bu sorun evlilik olamaz. Ya sizden öğreneceğim ya da Feyza kafasını toplayınca beni arar.”

“Kalp Kırıldıysa Tamir Etmek Çok Zor”

“İnsanın kalbi bir kez kırıldı mı onu tamir etmek çok zor. Eğer çok kırıldılarsa birbirlerine ben barışı tavsiye etmiyorum ama incir çekirdeğini doldurmayan bir şeyse yakıştıramıyorum.” 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Boncuk Ailesini Zehirleyip Öldürecek Mi

Kırmızı Oda 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Boncuk Ailesini Zehirleyip Öldürecek...

0
Tv 8'in sevilen büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 21. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Kumru, seansta Yavuz'un kendisini sürekli...