teensexonline.com
Ana SayfaDizilerKoca Koca Yalanlar Dizisi Nereden Nereye...

İlgili Postlar

Koca Koca Yalanlar Dizisi Nereden Nereye…

Son dönemde ekranda fırtınalar estiren dizi Koca Koca Yalanlar, ekran serüveninde birçok eleştiriye maruz kalmasına rağmen, kendini kısa süre içinde yenilemeyi başardı. Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları izleyici ile buluşmaya devam eden Koca Koca Yalanlar, 4. bölümüyle de yine ekran başındakileri televizyon ekranına kitledi…

‘Koca Koca Yalanlar’ tüm kategorilerde zirvede!

Koca Koca Yalanlar Dizisinin Başarısı…

Koca Koca Yalanlar dizisinin başrollerinde Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Selen Uçer, Rüzgar Aksoy, Ferdi Sancar ve Pelin Öztekin’in  yer alıyor. Dizi yükselişi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İlk bölümü yayınlandıktan sonra sosyal medyada eleştiri bombardımanına tutulan dizi, RTÜK’e şikayet etmeler, Kanal D’ye dizinin kaldırılması ile ilgili mesajlar yer almıştı. Şimdi ise yerine keyifle izlenmeye başlanan bir dizi geldi. Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, Koca Koca Yalanlar dizisiyle aslında Kanal D’nin kaybettiği toplumun bir kesimi ile barıştıklarını ifade etti. Diziyle ilgili dikkat çeken bir yazı da Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu’ndan geldi. Peki Sina Koloğlu Koca Koca Yalanlar dizisi ile ilgili neler söyledi?

Koca Koca Yalanlar oyuncuları kim? Dizinin konusu ne?

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu’ndan dizi ile ilgili o yazısı…

“Ev ahalisinin şu sıralar favori dizisi ‘Koca Koca Yalanlar’… Standart yaz dizilerinin ötesinde” diye yazan Koloğlu, Koca Koca Yalanlar’a gösterilen sert tepkide de dizinin yanında yer almıştı. Sina Koloğlu’nun yazısındaki diğer detaylar şöyle: “Hatta dijital platformların içinde yer alan Amerikan komedi dizilerini rahatsız edecek kapasitede. İngiliz izlesin, Fransız izlesin durumu. Oyuncu kadrosu doğru seçilmiş. En ufak rolün, kendi hikayesi, değeri var. Ya başrolü desteklesinler diye seçilir ya da mecburen bir 10 saniye oynatacağız diye görünür yan roller bizde. Gelelim dizimizin sorununa; çok uzun… Sordum durumu ve bu yanıtı aldım: “Ah şu reklamlar… Uzun olmayınca yeterli reklam kuşağı açılamıyor. Piyasa malum. Yoksa dizi zarar eder.” “Bari 23.30 bitirin” diye bir öneri yaptım. “Olabilir” dediler. Gerçekten son dönem yakalanan farklı işlerden biri, neden uzun soluklu olmasın?”

Koca Koca Yalanlar Dizisinin Yükseliş Hikayesi Başladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler