Ana SayfaDizilerKızılcık Şerbeti 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nursema Babasından Alev'i Sevdiğini Annesine...

İlgili Postlar

Kızılcık Şerbeti 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nursema Babasından Alev’i Sevdiğini Annesine İtiraf Etmesini İstiyor!

Show Tv’nin en çok izlenen dizilerinden Kızılcık Şerbeti, 21. yeni bölümüyle 31 mart cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nursema, ailesinin evine tekrar dönmemek kararıyla onları terk ediyor. Abdullah ve Pembe, Doğa’nın Nursema’yı hastaneden kaçırıp ona yardım ettiğini öğreniyor. Doğa, onların tepkisiyle karşılaşınca Nursema’ya yaptıkları haksızlığı yüzlerine vuruyor. Ömer ise, İbrahim’den yeğeninin intikamını onu inşaattan iterek almak istiyor. Kızılcık Şerbeti 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nursema, babasından Alev’i sevdiğini annesine itiraf etmesini istiyor.

Nursema Babasından Alev’i Sevdiğini Annesine İtiraf Etmesini İstiyor!

Kızılcık Şerbeti 21. bölüm 2. fragmanında; Umut Nursema’ya, bir daha ondan hiç ayrılmak istemediğini söylüyor. Abdullah, kızını eve döndürmek için onunla konuşmak istiyor. Nursema babasına, Alev’e aşık olduğunu bildiğini, eğer bunu annesine itiraf ederse eve döneceğini söylüyor. Abdullah, Nursema’nın bu şartını kabul ediyor. Pembe’ye her şeyi itiraf etmek için yanına gidiyor.

Kızılcık Şerbeti 21. bölüm 2. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Alev ve Abdullah’ın konuşması Sönmez’in eve gelmesiyle yarım kalsa da Sönmez, Abdullah’ı Alev’in evinde görmekten dolayı son derece rahatsız oluyor. Konuyu önce Kıvılcım’a açıyor.  Ama içi yine rahat etmiyor ve Abdullah’a giderek duyduğu rahatsızlığı anlatarak onu uyarıyor.

Nursema, Alev’in evinde saklanmaya devam ederken, İbrahim’in ailesi Pembe’yi hala İtalya’da balayındalar diyerek zaman kazanmaya çalışıyor. Nilay, tesadüfen yolda İbrahim’i görüyor.  Ancak kimseyi buna inandıramıyor.

Ömer ve Kıvılcım birlikteliklerini doyasıya yaşamaya devam ediyor. Ancak, dünyaları arasındaki fark Kıvılcım’ı git gide daha fazla rahatsız etmeye başlıyor. Ömer’den vazgeçemiyor. Ama yinede onun da o aileden olduğu düşüncesi onu rahatsız ediyor.

Kıvılcım Ömer’in arkadaşı ve eşiyle çıktığı yemekte onların davranışları karşısında rahatsız oluyor ve hissettiklerini yüzlerine söylüyor. Bu konuyu Ömer’e açtığında ise aldığı cevaplar da onu rahatlatmaya yetiyor. Birlikte yaşayacakları evlere bakıp evlilik hazırlıkları yapmaya devam ediyorlar.

Kendini toparlayan Nursema, herkesle yüzleşmek ve hesap sormak için her şeyi kabullenmiş gibi görünerek kocasının evine dönüyor. Ve büyük bombayı kendi ailesini de çağırdığı bir yemekte patlatıyor. Tam da herkes oradayken başına gelenleri tek tek anlatıyor ve annesi ve babasına onların anne babası olmadığını, artık onların evine geri dönmeyeceğini söyleyip İbrahim’in yüzüne tükürüp evi terk ediyor.

Nursema, evi terk ettikten sonra iki aile birbirlerine giriyor. Fatih, İbrahim’in üzerine yürüyüp onu yumruklamaya başlıyor ve ona ablasına yaptıklarının hesabını soruyor.

Kızılcık Şerbeti Dizisinde Nursema’nın İtiraf Sahnesi Gündeme Oturdu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler