Ana SayfaDizilerKırmızı Oda 58. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Azra Sadi'yi Terk Ediyor!

İlgili Postlar

Kırmızı Oda 58. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Azra Sadi’yi Terk Ediyor!

Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 58. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Delikanlı Sadi, geri döner ve doktor hanıma, çocukluğunda yaşadığı şeyleri anlatmaya başlar. Kırmızı Oda 58. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Azra, Sadi’yi terk ediyor.

Cuma Dizileri 2021

Azra Sadi’yi Terk Ediyor!

Kırmızı Oda 58. bölüm 2. fragmanında; Sadi, perişan halde doktor hanımın yanına geliyor. Ona yalan söylediğini, Azra’nın kendisini terk ettiğini söyleyip ağlamaya başlıyor. Dara, yıllar sonra ilk kez annesiyle birlikte kardeşinin mezarına gidiyor.

İşte Kırmızı Oda 58. bölüm 2. fragmanı…

KIRMIZI ODA 57. BÖLÜM ÖZETİ!

Kliniğe ilk olarak Keklik gelir. Keklik, kardeşinin nasıl sakat kaldığını ve annesinin başından geçenleri anlatır. Şeref, yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Doktor onun zorlu bir ameliyat geçireceğini ve ameliyat sonrası belki sakat kalabileceğini söyler.

Firuzan, ameliyat için yüklü bir paranın gerektiğini öğrenir. Bayram ise, valizini toplayıp oğlunu da o halde bırakıp gider. Firuzan, Şeref’in ameliyat parası için gidip patronundan para ister. Oda, ona vereceği parayı sadece sahneye çıkarak ödeyemeyeceğini söyler. Firuzan, mecbur kalıp o ne derse kabul eder.

Şeref, ameliyat olur. Ama Firuzan her gün perişan halde eve gelir. Kimi gün dayak yemiş eli yüzü yaralı şekilde eve gelir. Firuzan’a birisi kafayı takar. Onun kendisini terslemesi ile silahını çekip Firuza’nı vurur. Firuzan’ın ondan sonra gözleri kör olur. Ailenin bütün yükü ise Keklik’in üzerine kalır.

Daha sonra kliniğe Pembe gelir. Pembe, Bünyamin’in derdinin annesinin kendisinin üzerine verdiği evi almak olduğunu anladığını anlatır. Sonra ilk kocasının ölümünden sonar neler olduğunu anlatmaya başlar. Deli göz İsmail’in ölümünden sonra Pembe’nin evine annesiyle babası yerleşir.

İsmail’in babası Davut’un, oğlundan kalan evi satmaya çalıştığını öğrenir ve ona evi sattırmayacağını söyleyip tehdit eder. Davut, kalp krizi geçirip orada hayatını kaybeder. Pembe ile annesi, evin hissesinin parasını alıp İstanbul’a taşınır. Orada kendilerine küçük bir ev alır.

Pembe, Vergi dairesinde işe başlar. Bünyamin, orada Pembe’yi görüp talip olur. Pembe, Bünyamin ile evlenir ve iki tane oğlu olur. Bünyamin, kumar oynamaya ve geceleri eve gelmemeye başlar. Akabinde dayaklar da başlar. Pembe, doktor hanımla konuştuktan sonra artık kendisini daha güçlü hisseder. Sinan, kapısını çalınca onu gülümseyerek karşılar.

Dara, kullandığı ilaçlarla uykusunu daha iyi alıp rüyalarının berraklaştığını anlatır. Abisinin hastalığının ağırlaşmasından sonra geceleri uyumayıp onun başında nöbet tuttuğunu anlatır. Doktor hanım onun, gece uyuyamama alışkanlığının oradan geldiğini anlar. Dara, daha iyi bir şekilde klinikten ayrılır.

Kırmızı Oda 58. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Delikanlı Sadi Geri Dönüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler