Ana SayfaDizilerKanunsuz Topraklar 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mehveç Ali'nin Teklifini Kabul Ediyor!

İlgili Postlar

Kanunsuz Topraklar 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mehveç Ali’nin Teklifini Kabul Ediyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar, 14. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Sezai komutan, Fransızlar tarafından vurulup şehit oluyor. Davut, Sezai’nin katilini bulmak için Ali’yle iş birliği yapıyor. Ali, gidip Gülfem’in teyzesini buluyor ve ona bir teklifte bulunuyor. Katili yakalayan Davut, onların yerini öğreniyor. Göksel’le birlikte Fransızlara baskın yapıyor. Kanunsuz Topraklar 15. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mehveç, Ali’nin teklifini kabul ediyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Mehveç Ali’nin Teklifini Kabul Ediyor!

Kanunsuz Topraklar 15. bölüm 1. fragmanında; Ali Mehveç’e, büyük vaatlerde bulunuyor ve Gülfem’in kendisinin kaderi olduğunu onu Davut’tan ayırmak için iş birliği teklif ediyor. Zaten maddi sıkıntılar çeken Mehveç, yeğenlerinin yanına geliyor ve ailenin büyüğü olarak onlar adına karar vermeye başlıyor. İlk önce Celal ile Fikriye’nin evlenmesine mani oluyor. Ama Gülfem buna izin vermiyor.

İşte Kanunsuz Topraklar 15. bölüm 1. fragmanı…

KANUNSUZ TOPRAKLAR 14. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Sezai komutanın şehit olması herkesi derin üzüntüye boğuyor. Davut, Fransızların Gülfem’e ve ailesine zarar vereceğini düşünüyor ve onun kapısında sabaha kadar nöbet tutuyor. Sezai komutanın cenazesi tören eşliğinde defin ediliyor. Davut, Fransızların bu yaptığını onların yanına koymak istemiyor.

Gidip Ali’yle konuşuyor ve ondan Sezai komutanın celladını bulması için kendisine yardım etmesini istiyor. Bahar, Davut’a aşık olmaya başlıyor. Bunu anlayan Ali, Fransızlara gidip Bahar’ın Davut’la aşk yaşadığını onun elinde onlara ait belgelerin olduğunu söylüyor. Ali, Bahar’ı şikayet etmeden önce ondan o belgeleri alıyor.

Fransızlar Sezai komutanı vuran tetikçiden Bahar’ı öldürmesini istiyor. Davut, Ali’den Bahar’ın ölüm emri verildiğini öğrenip onun yanına gidiyor ve celladın gelmesini bekliyor. Bahar’ın Fransa’dan kızı geliyor. Davut, kızı oradan uzaklaştırıyor. Cellat geliyor ve Bahar’a silahını çektiği sırada Davut, onu etkisiz hale getirip jandarmaya teslim ediyor. Celal, Fikriye’ye evlenme teklif ediyor. Oda kabul ediyor.

Bu arada Yavuz, tüm parasını Asude’ye kaptırıyor. Kendisine geldiğinde konağa dönmekten başka çaresi kalmıyor. Ali, Gülfem’in teyzesini buluyor. Onun maddi durumunun iyi olmadığını evden atıldığını görüyor. Ona önce kendisini tanıtıyor ve çok zengin olduğunu, eğer Gülfem’in kendisiyle evlenmesi konusunda yardım ederse ona ne isterse vereceğini söylüyor.

Mehveç, yeğenlerinin yanına geliyor. Gülfem, teyzesini karşısında görünce çok mutlu oluyor ve kardeşlerine bu büyük sürpriz oluyor. Göksel, celladı konuşturuyor ve Fransızların yerlerini öğrenip oraya Davut ve jandarmayla birlikte baskın yapıyor. Sezai komutanın intikamını Fransızlardan alıyorlar.

Kanunsuz Topraklar 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gülfem Vuruluyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler