Magazin Haberleri » Diziler » Kırmızı Oda 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Melek Klinikten Koşarak Kaçıyor!
Melek Klinikten Koşarak Kaçıyor
Melek Klinikten Koşarak Kaçıyor

Kırmızı Oda 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Melek Klinikten Koşarak Kaçıyor!

Tv 8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 11. yeni bölümüyle 13 kasım perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Alya, annesinin nasıl gözünün önünde intihar ettiğini anlatır. Garip, Menekşe’nin onun hayatını alt üst etmemek için kendisini feda ettiğini ve sonunda intihar ettiğini anlatır. Meliha’nın kızı Melek, annesinin vefat etmesinden sonra doktor hanımdan onunla ilgili bilgi almak ister. Melek, kötü yola nasıl düştüğünü anlatır. Kırmızı Oda 11. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Melek, klinikten koşarak kaçıyor.


Cuma Dizileri 2020

Melek Klinikten Koşarak Kaçıyor!

Kırmızı Oda 11. bölüm 1. fragmanında; Evden 15 yıldır çıkamayan kadını oğlu, doktor hanımla internet üzerinden görüştürüp terapi verdiriyor. On beş yaşında evlendirilen kadın çektiği acıları ona anlatıyor. Melek, doktor hanımla konuşmaya yine bir lüks arabayla geliyor. Ona yaşadığı hayatın büyüsünde kaybolduğunu ama bu arada kendisinin de yok olduğunu anlatıp gidiyor.

İşte Kırmızı Oda 11. bölüm 1. fragmanı…

KIRMIZI ODA 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Alya, hikayesinin geri kalanını anlatmak için doktor hanımın yanına gelir. Doktor hanım onun oldukça gergin olduğunu görür. Alya, babasının annesini hastaneye yatırmaya karar verdiği gün onu evde yalnız bırakır. Annesi Alya’yı bir sandalyeye bağlıyor. Kendisini de tavana asıp intihar eder. Tavandaki çengel onu taşıyamıyor ve Alya’nın üzerine düşer. Alya’nın kolu ve kaburgaları kırılır. Öylece saatlerce annesinin cesediyle banyoda kala kalır. Babası gelip Alya’yı hastaneye yatırıyor. Alya, anlattıklarından sonra rahatlayıp kendisi gibi konuşmaya başlar.

Garip, perişan halde kliniğe gelir. Randevusunun olmadığını ama, mutlaka doktor hanımla konuşmak istediğini söyler. Doktor hanım Garip’i kabul eder. Garip, işten ayrıldıktan sonra, oradaki çalışanlarla helalleşmek için gittiğinde Menekşe’nin kendisine bir mektup bıraktığını öğrenir. Mektubu okuduktan sonra, onun kendisini çok sevdiğini, ona zarar vermemek yuvasını dağıtmasına engel olmak için kendisini feda edip o adamla gittiğini, o adamın ise evli olduğunu, Menekşe’yi bir otel odasına kapatıp işkence ettiğini öğrenir.

Garip, Menekşe’yi kurtarmak için otele gider. Ancak orada onu, intihar etmiş bir şekilde bulur. Doktor hanıma olanları anlatan Garip, eşi ve çocuklarıyla uzaktaki bahçeli eve taşınacağını hayatına yeniden başlamaya karar veriir. Melek, gelir. Doktor hanım onu, annesinin öldüğünü zannettiğini ve çok üzüldüğünü söyler. Melek, annesinin üvey abisinin ölümünden hemen sonra beyin kanaması geçirerek vefat ettiğini söyler.

Melek, geceleri evden kaçıp erkek arkadaşıyla sabaha kadar gezdiğini bir gün eve döndüğünde evinin yandığını gördüğünü anlatır. Öldü olarak görünen Melek, erkek arkadaşıyla yaşamaya başlar. Paraları bitince erkek arkadaşı onu terk eder. Melek’te tek başına sokaklara atar kendisini. İlk başka lüks oteller mücevherler hoşuna gider. Artık kötü hayata düşen Melek, hikayesinin kalanını daha sonra anlatmak üzere doktor hanımın yanından ayrılır.


Kırmızı Oda 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Melek Kötü Yola Nasıl Düştüğünü Anlatıyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Ailesinden Kim Mahur'un Ölmesini İstiyor

Maraşlı 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ailesinden Kim Mahur’un Ölmesini İstiyor?

Atv’nin yeni dizisi Maraşlı, 2. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Celal, Aziz’in …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir