Salı, Haziran 15, 2021
Ana Sayfa Diziler Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Bir Cevap Herkesi Güldürdü

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Bir Cevap Herkesi Güldürdü

-

ATV ekranlarında sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu’nun yaptığı Kim Milyoner Olmak İster’de yine aynı ekranda programı olan Müge Anlı’ nın kayıpları bulmasıyla ilgili esprili bir soru soruldu. Programda Müge Anlı detayını gören Kenan İmirzalıoğlu bile gülmekten kendini alamadıYıllardır ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen Kim Milyoner Olmak İster programı, yılbaşı akşamı özel yayınlanan bölümüyle ekrana geldi. Programda gevenin en dikkat çeken anı ise bir sorunun cevabında yer alan Müge Anlı detayı oldu.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Müge Anlı Kİmdir?

“Müge Anlı’ da Ararken Milyoner’ de”

Program esnasında yarışmacı Pınar hanıma “Çok zor bulunabileceği düşünülen bir şeyin birdenbire bulunmasını anlatan sözde, o şeyi nerede ararken nerede bulmaktan bahsedilir?” sorusu soruldu. Herkesi güldüren sorunun şıkları ise şu şekildeydi:

A) Okyanusta ararken çölde

B) Kutupta ararken Ekvator’da

C) Gökte ararken yerde

D) Müge Anlı’da ararken Milyoner’de…

Stüdyoda Bulunan Herkesi Güldürdü

Bu durumu bilmeden sorunun şıklarını okuyan Kenan İmirzalıoğlu ise Müge Anlı detayını görünce gülümsedi. Kenan İmirzalıoğlu’nun tepkisi stüdyodaki herkesi de güldürmeyi başardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Emre Aşık “Para Genç Futbolcuları Bozuyor”

0
Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Milli Takım'ın efsane isimlerinden Emre Aşık bilinmeyenlerini Melisa Özmen'e anlattı. Röportajın detayları haberimizin devamında... Mücadeleci Olmam En Büyük Sırrım Sizin bir sırrınızın...

Esra Balamir Yürek Hoplattı

Aslızen ‘den İddialı Sözler