Ana SayfaDedikoduKerimcan'ın Yeni Evinin Kirasını Duyanlar Kulaklarına İnanamadı!

İlgili Postlar

Kerimcan’ın Yeni Evinin Kirasını Duyanlar Kulaklarına İnanamadı!

İnternet fenomeni ve Dj Kerimcan Durmaz, yaşadığı evden taşındı. Ünlü fenomen bu kararının sebebini sosyal medya hikaye paylaşımları ile takipçilerine duyurdu. Kerimcan’ın Yeni Evinin Kirasını Duyanlar Kulaklarına İnanamadı! Detayları Haberimizde..

Kalçasında tuvalet kağıdı sektiren Kerimcan Durmaz, ünlü isimlere meydan okudu

Kerimcan’ın Yeni Evinin Kirasını Duyanlar Kulaklarına İnanamadı!

İnternet fenomeni ve ünlü bir dj olan Kerimcan Durmaz, oturduğu evini değiştirdi. Ünlü fenomeni taşınma kararının sebebini takipçilerine açıklarken Kerimcan’ın Yeni Evinin Kirasını Duyanlar Kulaklarına İnanamadı!

Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz: “Yeni Ev Güzel Bir Ev”

Ünlü fenomen Kerimcan Durmaz yayınladığı paylaşımda şunları ifade etti; ‘Evimi değiştiriyorum. Yeni ev güzel bir ev. Şimdi oraya gidiyorum. İçerisini bir kontrol edeceğim. İç mimar arkadaşım çalışıyor içinde. Almadım, kiraya çıktım haberiniz olsun. Beykoz tarafına taşınmamın tek sebebi Demet Akalın, Hatice Gönül, Fatih Ürek, Berkay… Onlar olmasa asla oraya gitmem.’

Kerimcan Durmaz Yeni Evi
Kerimcan Durmaz Yeni Evi

Yeni Ev 4 Katlı Ve 680 m2

Ünlü fenomen’in yakın dostu popçu Demet Akalın, yeni evin her bir köşesini detaylı olarak incelerken Kerimcan Durmaz, 4 katlı ve 680 m2 olan villanın aylık kirası 25 bin TL olarak ödeyecek.

Kerimcan Durmaz’dan Ece Erken’e Dava Şoku!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler