Magazin Haberleri » Ünlüler » Kaya Çilingiroğlu’nun Hülya Avşar ile Manidar Paylaşımı!
Kaya-cilingiroglunun-ve-Hulya-Avsar-ile-Manidar-Paylasimi
Kaya-cilingiroglunun-ve-Hulya-Avsar-ile-Manidar-Paylasimi

Kaya Çilingiroğlu’nun Hülya Avşar ile Manidar Paylaşımı!

Ünlü İşadamı Kaya Çilingiroğlu’nun eski eşi Hülya Avşar ve kızı Zehra ile çekildiği fotoğrafa, Takipçilerinden inanılmaz bir yorum geldi. Son zamanlarda Hülya Avşar ile evliliği hakkında açıklamalar da bulunan Kaya Çilingiroğlu bakın neler söyledi. Detaylar Haberimizde..


İrem Derici’den Kaya Çilingiroğlu’na Gönderme Geldi!

Takipçilerinden Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar’a: “Keşke ayrılmasaydınız”

Takipçilerinden Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar’a: “Keşke ayrılmasaydınız”

“Hülya, sizin genç sevgilinizden daha cıvıl cıvıl, daha çocuksu”

İşadamı Kaya Çilingiroğlu ile Ünlü Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, birlikte fotoğraf vermeyi sürdürüyor. Son olarak, Kaya Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar ve kızı Zehra ile çekildiği bir fotoğrafı kendi Instagram hesabından paylaştı. Fotoğraf kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu ve yorum aldı. Kaya Çilingiroğlu’nun takipçileri fotoğrafın altına “Keşke ayrılmasaydınız. Hülya, sizin genç sevgilinizden daha cıvıl cıvıl, daha çocuksu” yorumu gündemde bomba etkisi yarattı.

Hülya Avşar kimdir?

“Hülya çok güzel bir kadın ve herkes ona asılırdı!”

Bir süredir moda danışmanı Seda Sevin ile birlikte olan Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz günlerde, katıldığı bir programda eski eşi Hülya Avşar ile ilgili yaptığı açıklamalarla şaşırttmıştı. Hülya Avşar ile boşandıktan sonra onunla çok daha samimi bir ilişki kurduğunu söyleyen Çilingiroğlu, ayrıldıktan sonra eski eşine yakınlaşmak isteyen arkadaşları olduğundan bahsetti… “Hülya çok güzel bir kadın ve herkes ona asılıyor. Biz Hülya ile ayrıldıktan sonra benim çevremden birileri de Hülya ile görüşmek istemiş sonradan duydum. Şu an o kişilerle konuşmuyorum. Selam vermek ayrı bir şey de evime gelip gitmiş, ben onun evine gitmişim böyle tipler asılmış Hülya’ya onlarla konuşmam söz konusu değil. Şöyle bir şey var ‘demek ki ben evliyken de senin gözün benim eşimdeymiş’ diye. Hiçbir zaman kıskanmadım Hülya’yı… Onun kendine güveni tam, benim de öyle… Biz Hülya ile kopmuştuk bugün olmasa 6 ay sonra olacak bir durumdu bizimki boşanmamız… Mesela son dönemlerde yemeğe bile ayrı arabalarla giderdik. Hülya kızdığı zaman fenadır. Çok fazla titiz, geçen sene Ayvalık’tayız evde dört çalışan var yere yatmış fırının altını siliyordu.” açıklamasını yapmıştı.

Kaya Çilingiroğlu Kimdir?

kara çilingiroğlu ile ilgili görsel sonucu


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Murat Boz'dan Aşk İtirafı!

Murat Boz’dan Aşk İtirafı!

Ünlü popçu Murat Boz, sosyal medya sayfasından hayranlarının merak ettiği konuları tüm içtenliğiyle cevapladı. Özel hayatıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir