Magazin Haberleri » Ünlüler » Kaya Çilingiroğlu’ndan Ayrılık Açıklaması!
Kaya Cilingiroglu'ndan Ayrilik Aciklamasi
Kaya Cilingiroglu'ndan Ayrilik Aciklamasi

Kaya Çilingiroğlu’ndan Ayrılık Açıklaması!

Milli yüzme takım kaptanı ve sporcu olan Kaya Çilingiroğlu kendisinden 17 yaş küçük olan Seda Sevin ile birlikteliğini noktaladı. Kaya Çilingiroğlu ayrılıkla ilgili bazı açıklamalarda bulundu.


Ayrılık Sebebimiz…

Kendisinden 17 yaş küçük olan Seda Sevin ile ani bir şekilde ayrılık kararı alan Kaya Çilingiroğlu konuk olduğu 2.Sayfa programında ayrılık sebebi ile ilgili konuştu. İddialara göre ayrılık sebebinin Hülya Avşar olduğu söylentileri ortaya çıkmıştı Kaya Çilingiroğlu şu sözleri söyledi: “Ayrılık doğru. Birkaç gün önce ayrıldık. Ayrılıkla Hülya’nın bir alakası yok. Hülya hep hayatımda var benim. Yeni değil, 25 seneden fazla.”

Kaya Çilingiroğlu’nun Hülya Avşar ile Manidar Paylaşımı!

Seda Sevin’in Açıklamasına Karşılık Verdi!

Seda Sevin’in ‘zaman aşımına uğradı’ açıklamsıyla ilgili olarak şu sözleri söyledi:”Heyecan bitti diyor. Bittiyse ayrılmışsındır. Ben ayrılıklarımla ilgili çok konuşan bir adam değilim. Yaşanmışlıklar var, güzel şeyler. Ben ayrıldığım sevgililerimle, eşlerimle dost olmayı becermiş bir adamım. Bu da öyle olacak diye düşünüyorum. Aramızda sorun yok, hiç olmadı. Şartlar biraz zorlamaya başlamıştı bizi.” Seda Sevin’in evlilik gibi bir düşüncesinin olmadığını belirten ve kendisininde bu düşüncede olduğunu söyleyen Çilingiroğlu şu şekilde devam etti:” Olmuyordu… Olmadığı zaman sürdürmenin bir anlamı yok. Seda’nın evlilik isteği hiç olmadı. Ben de zaten evlenmeyeceğimi defalarca dile getirdim. Çünkü beceremediğim bir müessese.

Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun sevgilisi Seda Sevin’i kızdıracak!


 

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Caner Cindoruk ve Selin Şekerci İkilisinden Kötü Haber

Caner Cindoruk ve Selin Şekerci İkilisinden Kötü Haber

Fox Tv ekranlarında 2 sezondur soluksuz izlenen Kadın dizisinin başrol oyuncularından Caner Cindoruk, dün gece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir