Magazin Haberleri » Ünlüler » Görüntüleri Yayan Merve’ye Savcı İnanmadı!
Görüntüleri Yayan Merve'ye Savci İnanmadi
Görüntüleri Yayan Merve'ye Savci İnanmadi

Görüntüleri Yayan Merve’ye Savcı İnanmadı!

Oyuncu ve manken olan  Berk Oktay 2016 yılında Merve Şarapçıoğlu ile evlenmişti. Merve Şarapçıoğlu’nun Berk Oktay’ın uygunsuz görüntülerini yaydığı idda edildi.


6 Yıla Kadar Hapis İsteniyor

Berk Oktay’ın, uygunsuz görüntülerini yayımladığı iddia edilen avukat eşi Merve Oktay, hakkında ‘özel hayata ilişin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ suçundan 6 yıla kadar hapis istemiyle hazırlanan iddianame kabul edildi.

Şok Gelişme! Berk Oktay’ın müstehcen Fotoğraflarını Bakın Kim Sızdırmış?


Suçu  ‘Özel Hayata İlişkin Görüntüleri İfşa Etmek’

Savcı Merve Oktay’ın annesine ait olduğu telefonu  kullandığını kabul ettiğini ancak beyanlarının kendisini suçtan kurtarmaya yönelik olduğunu söyledi. 4 Instagram hesabının aynı IP adresinden bağlanıldığını ve aynı kişi tarafından kullanıldığı ortaya çıktı. Hat kullanıcısının Merve Merve olduğunu belirten savcı Berk Oktay’ın telefonunu 2 Nisan 2018 tarihinde sıfırladığı ve belgeleri sildiğini belirtti. Berk Oktay uzlaşmayı kabul etmediği için Merve Şarapçıoğlu Özel hayata ilişkin görüntüleri ifşa etmek suçundan yargılanacak.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Seray Çelik

Avatar

İlginizi Çekebilir

Murat Boz'dan Aşk İtirafı!

Murat Boz’dan Aşk İtirafı!

Ünlü popçu Murat Boz, sosyal medya sayfasından hayranlarının merak ettiği konuları tüm içtenliğiyle cevapladı. Özel hayatıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir