Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerKardeşlerim 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Süsen Ömer'e Gerçekleri Anlatacak Mı?

Kardeşlerim 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Süsen Ömer’e Gerçekleri Anlatacak Mı?

-

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, 32. yeni bölümüyle 11 aralık cumartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Akif, Süsen’in Ömer’le yakınlaştığını anlayıp Kaan’ı sıkıştırır. Süsen’in konuşmaması için elinden geleni yapmasını ister. Aybike, Berk’in annesinin söylediklerini duyduktan sonra odasına kapanır. Oğulcan, annesine Berk’in annesinin kendilerini fakir olduğu için beğenmediğini anlatır. Şengül, Berk’in annesinin kim olduğunu sorar. Kardeşlerim 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Süsen, Ömer’e gerçekleri anlatacak mı?

Cumartesi Dizileri 2021

Süsen Ömer’e Gerçekleri Anlatacak Mı?

Kardeşlerim 32. bölüm 2. fragmanında; Orhan, Şengül’ün aldığı tapuyu görüyor. Ona, o tapuyu nasıl aldığını soruyor. Okulda Doruk ile Asiye, şarkı klibi çekiyor. Süsen, Ömer’den hoşlanmaya başlayınca ona gerçekleri anlatmaya karar veriyor. Ömer, abisinin ölümüne neden olanların kimler olduğunu öğrenecek mi?

İşte Kardeşlerim 32. bölüm 2. fragmanı…

KARDEŞLERİM 31. BÖLÜM ÖZETİ!

Okulda bursluluk sınavı olacağını ve bu sınava Oğulcan, Aybike’yle kendisinde gireceğini öğrenir. Akif beyin, kendilerinin okul paralarını karşılayacağını bilen Oğulcan, müdürle konuşur. Ondan Akif beyin onların okul paralarını karşılamadığını öğrenir. Oğulcan, hemen annesini arayıp durumu ona anlatır.

Şengül, Akif’le konuşur ve kocasının kaza geçirmesinden sonra çocuklarının okul paralarını karşılayacağını ona hatırlatır. Akif ise, kocasının şimdi çalıştığını söyleyip o parayı karşılayamayacağını söyler. Ömer, onları da çalıştırıp sınava hazırlar. Harika da, o sınava girmek zorunda olduğu için Ömer’den yardım ister.

Ömer, ona da ders çalıştırır. Asiye, para kazanmak için düğün şekeri işi alır. Doruk, onlara yardım eder. Sınav günü gelir. Ömer, sınavda kağıdını verip çıkacakken Harika, ona bir kağıt uzatıp formül yazmasını ister. O sırada öğretmen durumu görür. Harika, hemen suçu Ömer’in üzerine atar.

Öyle olunca Ömer’in sınavı iptal olur. Süsen, Ömer’in okuldan gitmesini istemez ve Oğulcan’la birlikte tüm öğrencilerden para toplayıp Ömer’in okul taksinin ilk döneminin parasını toplamayı başarır. Ömer, Süsen’in bu davranışı karşısında çok duygulanır. Harika ise, hem sınavı geçemez.

Hemde Ömer’in okula devam edebilmesi için arkadaşlarının ona seferber olmasını büyük bir kıskançlıkla izler. Şengül, Kadir’in kaza anının videosunu izleyip evden apar topar çıkıp Akif’in kapısını çalar. Onun yakasından tutup onu polise vereceğini söyler. Akif, onunla konuşur ve ona oturdukları evin tapusunu ona vereceğini söyler.

Ertesi gün tapuyu verir ve üzerine de zarf dolusu para verir. O gün Şengül, çocukların yanına gidip onlara çeşit çeşit yemek yapar. Sonra da doğru mu yanlış mı yaptığını kendisine sorar.

Kardeşlerim 32. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şengül Artık Fakirliği Kabul Etmiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını Öğreniyor

Aziz 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını...

0
Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Aziz, 11. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aziz, amcasından hesap sorduğu sırada Galip kalp krizi geçiriyor. Efnan,...