Cumartesi, Aralık 4, 2021
Ana SayfaDizilerKardeşlerim 25. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Melisa İle Kadir Barışıyor!

Kardeşlerim 25. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Melisa İle Kadir Barışıyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, 25. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nebahat, Suzan’a Akif’i bitirmek için iş birliği yapmayı teklif eder. Akif, Doruk’un kaldığı yeri öğrenir. Gidip ondan eve dönmesini ister. Oda, dönmeyeceğini söyleyince Akif, dozerin üzerine binip Kadir ve kardeşlerinin oturduğu evi yıkmaya başlar. Kardeşlerim 25. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Melisa ile Kadir, sonunda barışıyor.

Cumartesi Dizileri 2021

Melisa İle Kadir Barışıyor!

Kardeşlerim 25. bölüm 3. fragmanında; Doruk, artık eski hayatını bırakıp otobüsle okula gidip gelmeye başlıyor. Melisa ile Kadir, aradaki buzları eritiyor. Doruk, yeni hayatından memnunken birde Berk, valizini toplayıp onların yanına geliyor. Berk’in gelmesiyle kadro tamamlanıyor.

İşte Kardeşlerim 25. bölüm 3. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1451602320240824330

KARDEŞLERİM 24. BÖLÜM ÖZETİ!

Asiye, Akif’ten abisine yaptıklarının hesabını sorar. Akif, hemen inkar ediyor. Ama Asiye, üzerine bir de bu durumu Doruk’un bilip kendisinden sakladığını duyunca ondan ayrılır. Bu durumu abisine anlatmayı düşünür. Ömer, Amerika’daki bursu kazandığı haberini alır.

Aybike, Asiye’yle konuşur ve öğrendiklerini abisine anlatmamasını eğer anlatırsa, Kadir’in Akif’e bir şey yapmasından korktuğunu, annesinin de onların evinde çalıştığını, kendilerinin de okuldan ayrılmak zorunda kalacaklarını söyler. Asiye, düşünüp durumu abisine anlatmaz.

Ama gece abisinin Akif’i boğazlayıp öldürdüğünü görüp kan ter içinde uyanır. Akif, Kadir’in gelip evi basmasından korkar. Bekler gelmeyince hava almaya diye evden çıkar. Sarhoş olup Suzan’ın kapısına dayanır. Ona şarkılar söyler. Suzan, onu o halde göndermek istemez.

Akif’i eve alıp ayılması için kahve yapar. Ama Akif, kahve yapılana kadar kanepede uyuyakalır. Harika, sabah kalktığında Akif’i görür. Onun yatarken videosunu çeker. Oradan çıkınca o videoyla Akif’i tehdit eder.

Üzerinde ne kadar para varsa alır. Daha sonra lüks bir moda evine gidip alışveriş yapar. Parasını Akif’e ödettikten sonra videoyu siler. Kadir, bir ilaç firmasında iş bulur. Ömer’in okul kayıtı için gerekli 500 doları tamamlayabilmek için sabaha kadar çalışır.

Hiç uyumadan okuldaki işine gider. Cemile’de, okulda hademe olarak çalışmaya başlar. Melisa, Cemile’yi Kadir’den uzaklaştırmak için babasının şirketinde iş ayarlamaya çalışır. Ama durumu Asiye öğrenince ortalık karışır.

Kaan, Doruk’a onunla Asiye’nin arasını yapabileceğini söyler. Tolga, müzik odasında Kaan’la Asiye’yi piyano çalarken görüp gidip Doruk’a söyler. Doruk, eve gidip Kaan’ın üzerine yürür ve onu evden kovar. Kaan, ona kendisini o evden kovamayacağını çünkü Akif’in oğlu olduğunu söyler.

Kardeşlerim 25. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Akif Kadir Ve Kardeşlerini Evsiz Mi Bırakacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Yeşilmen Transfer Oldu...

Yeliz Yeşilmen Gündemden Düşmeyen O Programa Transfer Oldu…

0
Uzunca bir aradan sonra ekranlara dönemk için günleri sayan ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, programda yaşanan sansasyonel açıklamalar ile başladığı günden bu yana magazin gündeminden hiç...