Cumartesi, Aralık 4, 2021
Ana SayfaDizilerYalancılar Ve Mumlar 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yavuz Engin'i Buluyor Mu?

Yalancılar Ve Mumlar 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yavuz Engin’i Buluyor Mu?

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yalancılar Ve Mumlar, 4. yeni bölümüyle 24 ekim pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Elif, Şerife’nin Engin’in nikahsız karısı olduğunu öğrenir. Önce Şerife, inkar eder. Ama sonra kabul eder. Elif, onu evinden kovar. O sırada Sumru, hastalanır. Yalancılar ve Mumlar 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yavuz, Engin’in kaldığı yeri buluyor mu?

Pazar Dizileri 2021

Yavuz Engin’i Buluyor Mu?

Yalancılar ve Mumlar 4. bölüm 2. fragmanında; Şebnem, Hasan’ı terk ediyor ve ona kendisini aldattığını gördüğünü söylüyor. Meliha, arkadaşlarına bir danışanına aşık olduğunu itiraf ediyor. Şebnem, babasını kurtaran doktora minnettar kalıp ona sarılıyor. Elif, Şerife’nin ne işin peşinde olduğunu öğrenip onu kapı dışarı ediyor. Yavuz ise, Engin’in izini buluyor.

İşte Yalancılar ve Mumlar 4. bölüm 2. fragmanı…

YALANCILAR VE MUMLAR 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Yakup’un sigorta şirketi tarafından görevlendirildiği ortaya çıkar. Engin’in öldüğünden emin olan Yakup, raporunu tamamlayıp şirkete onun ölmüş olduğundan emin olduğunu bildirir.

Elif ile Yakup, birlikte okula kızlarının gösterisine gider. Engin, Elif’in evde olmadığını Şerife’den öğrenip onun evine girer. Yerdeki tahtaların arasına sakladığı ilaçları alır. Yağmur yağdığı için Elif, eve erken gelir.

Onun eve geldiğini gören Engin hemen evden çıkar. Elif, Engin’in kokusunu hisseder. Şerife, Sumru’ya İlaç vermeye devam eder. Sumru, meyve suyunu içinde karnı ağrıdığını anlar ve içmek istemez. Ama Şerife’nin ısrarıyla içmek zorunda kalır.

Hasan, Şebnem’i doktora götürür. Orada Şebnem’in çocuk yapmada engelinin olmadığını ama kendisinin spermlerinin sayısının düşük olduğunu öğrenir. Bunu öğrendikten sonra eve gelmez ve kendisini arayan Şebnem’e kötü davranır.

Şebnem, hamile olduğunu öğrenip müjdeyi vermek için Hasan’ın yanına gider. Ama onu başka bir kadınla öpüşürken görünce dönüp gider. Bu arada Meliha’nın peşini Rafet’in oğlu bırakmaz. Meliha, onun annesini arayıp durumu bildirmek zorunda kalır.

Ceyda, babasının kaybolduğunu öğrenir. Babası çatıda çıkıp son anda düşmekten doktor tarafından kurtarılır. Elif’e bir telefon gelir ve ona kocasının ölmediği söylenir. Adam Elif’ten yetmiş bin lira para ister. Ona o parayla Engin’i kapatıldığı yerden kurtaracağını söyler.

Elif, parayı hazırlayıp adamın dediği yere bırakır. Engin, parayı Elif’in bıraktığı yerden alır. Şerife’yi arayıp parayı aldığını o parayla bir süre daha idare edeceklerini söyler. O ise, Engin’e, Elif’e yakalanmaktan çok  korktuğunu söylerken Elif içeri girer. Şeriffe’nin, Engin’le konuştuklarını duyar.

Yalancılar Ve Mumlar 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Elif Şerife’nin Kim Olduğunu Öğreniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Yeşilmen Transfer Oldu...

Yeliz Yeşilmen Gündemden Düşmeyen O Programa Transfer Oldu…

0
Uzunca bir aradan sonra ekranlara dönemk için günleri sayan ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, programda yaşanan sansasyonel açıklamalar ile başladığı günden bu yana magazin gündeminden hiç...