Magazin Haberleri » Diziler » Kardeş Çocukları Geliyor!

Kardeş Çocukları Geliyor!

Peşi sıra final yapan dizilerin ardından kanallar boş kalan günler için yeni dizi kararları verdi! Bunlardan bir taneside Star Tv’nin Kardeş Çocukları oldu, ilk fragmanı ile beraber dikkat çeken dizi merakla bekleniyor…Yıllar sonra kesişen hayatlar, büyük sırlar ve yüzleşmeler Kardeş Çocukları dizisiyle Star TV ekranında olacak. Gold Film’in yapımcısı olduğu dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, senaristliğini ise Sırma Yanık üstleniyor. Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı…


Kardeş Çocukları Ne Zaman Başlayacak?

Kardeş çocukları ilk bölüm fragmanı ;

Merakla beklenen Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu’nun başrollerini paylaştığı Kardeş Çocukları dizisinin fragmanı büyük ilgi görmekte. Videodan diziden görüntüleri izleyebilirsiniz. Dizinin yayın tarihi henüz net değil. Ancak yakın zaman sonra Star Tv ekranında yer alması bekleniyor.

Kardeş Çocukları Oyuncu Kadrosu

Dizinin hikayesi ise şöyle;

Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran ve Umay. Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez’in paylaştığı “Kardeş Çocukları” çok yakında Star TV ekranlarından izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Sevilen oyuncular Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu dizide iki kız kardeşi canlandıracak.

Kardeş Çocukları’nda; Ayça Bingöl, yoksulluklarla dolu bir köyde kızı Hayat’la yaşam savaşı veren mücadeleci bir anneyi canlandırıyor. Yıllar önce yaşadıkları köyü terk ederek İstanbul’a giden ve kendisini yoktan var eden Umay karakterine ise Nur Fettahoğlu hayat veriyor. Dizide, yaptığı evlilikle İstanbul sosyetesine adım atan Umay, kızı Hayal ve eşi Tarık Reşat’la yaşadığı kusursuz hayatı bir gecede değişecek.


İki bambaşka hayat kuran Ümran ve Umay’ın verdikleri sınavı konu alan dizide kader önce kızları Hayat ve Hayal’i bir araya getirecek. Ümran ve Umay ise yıllar sonra yeniden yan yana geldiğinde geçmişin karanlık sırları ortaya çıkmaya başlayacak. Özellikle final yapan bir çok yapımın ardından bu dizisinin reytinglerde kaçıncı sırada olacağı merak konusu…

Hakkında Kübra Kınaş

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir