Magazin Haberleri » Diziler » Kardeş Çocukları 3.Bölüm 2.Fragman Geldi Hayat Annesine Ağır Konuşuyor!
Hayat Annesine Ağır Konuşuyor
Hayat Annesine Ağır Konuşuyor

Kardeş Çocukları 3.Bölüm 2.Fragman Geldi Hayat Annesine Ağır Konuşuyor!

Star Tv’nin yeni dizisi kardeş çocukları ilk ve ikinci bölümleri ile izleyicilerden tam not aldı. Beğeniyle izlenen dizinin 3. yeni bölümü merakla bekleniyor. Kardeş Çocukları 3.bölüm 2.fragman geldi Hayat annesine ağır konuşuyor ve annesinden tokat yiyor.


Kardeş Çocukları Oyuncu Kadrosu

Hayat Annesine Ağır Konuşuyor!

Star Tv’nin yeni dizisi kardeş çocukları ilk ve ikinci bölümleri ile izleyicilerden tam not aldı. Beğeniyle izlenen dizinin 3. yeni bölümü merakla bekleniyor. Kardeş Çocukları 3.bölüm 2.fragman geldi Hayat annesine ağır konuşuyor ve annesinden tokat yiyor.

Kardeş Çocukları 3. yeni bölüm 2. fragmanda, Hayat annesine, “Kızım deme bana sırf inadından, sırf hırsından getirdin beni buraya” diyor. Teyze sindeki cesaretin kendisinde olmadığını söyleyince Ümran, Hayat’a bir tokat atıyor.Hayat annesini kıskançlığı yüzünden bunca yıl sakladığını düşünüyor. Hayat artık bambaşka biri olmuştur. Umay ve Hayat Yıldırım’la aynı ortamda bulunuyorlar. Umay’ın eşi bir kalp sorunu yaşıyor.

İşte yeni fragman,

Kardeş Çocukları 2. Bölüm özeti!

Hayat, İstanbul’daki yeni hayatına alışmaya çalışıyor. Gazetelerde Hayat’ın teyzesi Umay olduğu haberleri çıkıyor. Yıldırım ve Ümran sevgili iken bir kız çocuğu hayali kurarlarmış ve adını da Hayat koymak isterlermiş. Yıldırım da henüz Ümran’ı unutmuş değil.

Ümran kızını görebilmek hapisten kaçmayı bile düşünüyor. Hayat, panik atak geçiriyor. Babası olduğunu bilmediği Yıldırım ile karşılaşıyor ve Hayat’a yardım ediyor. Cemal, kız kardeşini Umay’a gönderiyor. Hayat havuzun yanında fenalaşıyor ve havuza düşüyor. Volkan, havuza atlayıp Hayat’ı kurtarıyor. Umay, Hayat yeni kıyafetler alıyor. Hayat yeni kıyafetleri görünce çok seviniyor.Volkan hocası Yıldırım ile görüşüyor ve onu eve davet ediyor.

Umay eşiyle eve geldiğinde banyosunda Hayat’ı görünce çılgına dönüyor. Hayal’e kızıyor, banyonun kendisinin olduğunu, Hayat’ın bir yabancı olduğunu söylüyor. Hayat, kendini tutamayıp Umay’ın yanına gidiyor ve açıklama yapıyor. Umay onu azarlayınca, Hayat ağlayarak teyzesine sarılıyor ve annesini çok özlediğini söylüyor. Ümran hapisten çıkıyor ve  kızını almak için Umay’ın evine gidiyor. Ümran kızını almaya geldiğini söylüyor . O sırada kapı çalıyor kapıdaki Yıldırım’dır.


Kardeş Çocukları 3. Bölüm Yeni Fragman Yayınlandı Hayat’tan Ümran’a Büyük Darbe!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Nefes İle Tahir Kendi Masallarını Yazacak

Sen Anlat Karadeniz 54. bölüm 2. Fragmanı Geldi! Nefes İle Tahir Kendi Masallarını Yazacak!

Atv ekranlarında yayınlandığı günden beri büyük bir izleyici kitlesi yakalamayı başaran Sen Anlat Karadeniz dizisinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir