Ana SayfaDizilerKardeş Çocukları 20. Bölüm Ön izleme Geldi! Ümran Kızının Hayatı İçin Endişelenmeye...

İlgili Postlar

Kardeş Çocukları 20. Bölüm Ön izleme Geldi! Ümran Kızının Hayatı İçin Endişelenmeye Başlar!

Star Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Kardeş Çocukları 19. son bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Adnan, Yıldırım’dan intikam almak için Umay ve Hayat üzerinden plan yapmaya başlar. Savaş, Umay’ın ses kaydını Reşat’a verir. Umay, mahkemedeki şikayetini geri alıp Reşat’ın serbest kalmasını sağlar. Savaş, Ümran’a kızının Adnan’ın şirketinde gece mesaisinde çalıştığını söyler. Yıldırım’ın Adnan’ın kim olduğunu anlattığında ise, Ümran kızının hayatı için endişelenmeye başlar.

Salı Dizileri 2019

Ümran Kızının Hayatı İçin Endişelenmeye Başlar!

Kardeş Çocukları 20. bölüm ön izleme yayınlandı. Tanıtımda; Ümran, Hayat’ın Adnan’ın şirketinde geç saatlere kadar çalıştığını öğrenince Adnan’ın kim olduğunu Yıldırım’a soruyor. Yıldırım’da İdil’in babası olduğunu, kız kardeşinin Otelin çatısından atlayıp intihar ettiğini ancak bunu yapanın Adnan olduğunu bildiklerini ama ispat edemediklerini anlatır. Ümran, bunları duyduktan sonra iyice kızının hayatından endişelenmeye başlar.

İşte Kardeş Çocukları 20. bölüm ön izleme…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 19. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Adnan, Umay’ı yemeğe çağırır ve tüm restorandı kapatır. Umay, Adnan’ın kendisiyle ortak olmak istediğini öğrenince onun hazırladığı sözleşmeyi yırtar. Ancak, çıkışta magazinciler ikisinin fotoğraflarını çeker ve ertesi gün aralarında bir şeyler olmuş gibi haber yapar. Hayat, annesini defalarca kere yanına gelmesi için ısrar etmesine rağmen gelmemesine karşılık şimdi Yıldırım’ın evinde personel olarak işe başladığını duyunca çılgına döner.

Eve gidip teselliyi teyzesinin kollarında bulur. O gece Hayat’ın yanında yatan Umay’ı gören Hayal onları kıskanır. Yıldırım ise Ümran’a mektupta yazdıklarını bildiğini ama inanmadığını söyler. Ümran, Rezzan’a Yıldırım’ın mektubu okuyup okumadığını sorduğunda, Rezzan oğluna mektubun bir aşk mektubu olduğunu söylediğini anlatır. Savaş, Umay’dan kalan hesabı kapatması için para ister. Yakında onunla işinin biteceğini bilen Savaş, Umay’ın konuşmalarını kaydeder ve ses kaydını Reşat verir. Umay’ın saldırıyı düzenlediğini itiraf ettiği ses kaydıyla Reşat, Umay’ı köşeye sıkıştırabilecektir.

Reşat mahkeme öncesinde Umay’ı görüşmeye çağırır ve kaydı ona dinletir. Umay, çaresiz kalır ve Ümran’a gidip Savaş’ın bunu yapmamasını için konuşmasını ister. Ümran oralı bile olmaz. Mahkeme günü geldiğinde, köşeye sıkışan Umay, Reşat’ın kendisini öldürmek istemediğini masum olduğunu söyleyince Reşat serbest kalır. Savaş, Hayat’ın tanımadığı insanların yanında çalışmasına karşı çıkar. Ümran, Savaş’tan kızının Adnan’ın şirketinde gece mesaisinde olduğunu öğrenip endişelenmeye başlar.

 Kardeş Çocukları 19. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! ‘O Adamdan Uzak Duracaksın’!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler