Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerKanunsuz Topraklar Bugün Neden Yok?

Kanunsuz Topraklar Bugün Neden Yok?

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar’ın yayınlanan son bölümünde; Göksel, Davut’tan Bahar’a yakınlık kurmasını onun hakkında bilgi toplamasını ister. Gülfem, Davut’un Bahar’la otelde buluştuğunu Ali’den öğrenir ve onların otelde birlikte olduğunu anlar. Kasapoğlu, kendisine gelip Yavuz’un Malik’i öldürdüğünü söyler. Yavuz’u bulan Davut, onu öldürecek mi? Kanunsuz Topraklar bugün yayın akışında neden yok? Detaylar haberimizde…

Çarşamba Dizileri 2021

Kanunsuz Topraklar Bugün Neden Yok?

Kanunsuz Topraklar dizisinin setinde koronavirüs vakaları yaşanıyor. Koronavirüs vakalarına bir isim daha katıldı. Başak Parlak ve Doğaç Yıldız’dan sonra Hazar Motan’ın da koronavirüs testi pozitif çıktı. Bu yüzden dizinin çekimleri durduruldu ve bu akşam Kanunsuz Topraklar dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak.

KANUNSUZ TOPRAKLAR 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Kasapoğlu, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Ali, Gülfem’in yanına gidip az önce anlaşma yaptıkları Bahar’ın kendisi adına onlarla ortak olduğunu söyler. Gülfem, Ali’ye çok sinirlenir ve sonrasında Behice’ye kendisine inanmadığı için çok kızar.

İsmail, Malik’i öldürdüğünü itiraf eder. Davut, Gülfem’in yanına gidip babalarını İsmail’in öldürdüğünü itiraf ettiğini, kendisinin de onu öldürdüğünü söyler. Göksel, Davut’tan Bahar’la yakınlaşıp onun hakkında bilgi toplamasını ister. Bahar, otelden çıkmak için taksi aradığını öğrenen Davut ona yardım etmek ister.

Onun moralinin bozuk olduğunu duyunca odasına gider. Bahar, Davut’a içki ısmarlar. O sırada başından geçenleri ve çok yalnız olduğunu anlatırken kötü olup dışarı çıkar. Ali, Gülfem’e onların otel odasında olduğunu söyler. Gülfem, Bahar’ı otelin koridorunda görür ve ona Davut’un onun yanında olup olmadığını sorar.

Oda, yanında olduğunu söyleyince Bahar’ın konuşmasına izin vermeden ona elindeki kurdeleyi Davut’a vermesini onun anlayacağını söyler. Yavuz, mahallede maden arama çalışmalarına başlar. Gülfem, Ali’yle konuşmaya gider ve o mahallede maden arama çalışmalarını bırakmasını ister.

İsmail’in ölmesiyle Yavuz ile Asude, rahatlıyor ve artık aralarındaki sırrı kimsenin öğrenmeyeceğini düşünmeye başlar. Kasapoğlu kendisine gelir. Davut’a, Asude ile Yavuz’un Malik’i öldürdüklerini söyler. Cemal, abisinin katil olmaması için Asude’ye yüklü para verip oradan gitmesini ister.

Asude, konağı arayıp Yavuz’la görüşür. Ona, hemen kaçmasını Davut’un her şeyi öğrendiğini söyler. Yavuz, bir valiz toplayıp evden çıkmaya çalışırken Behice ona engel olmaya çalışır. O ise, Behice’ye artık yakasından düşmesini söyleyip evden kaçar.

O sırada Davut gelir ve Gülfem ile kardeşlerine babalarını Asude ile Yavuz’un kaçırttığını, Kasapoğlundan öğrendiğini söyler. Asude, Ali’nin yanına gidip ondan yardım ister. Ali ise, hemen kaçmalarını onlara yardım etmeyeceğini söyler. Davut, Yavuz’un peşine düşer.

Göksel, Ali’yle bir iş teklifi etmek için buluşur. Ona Türk ordusunun silahlarına artık ihtiyacı olmadığını ve onları satmak istediğini söyler. Davut, Yavuz’u bulup silahını ona doğrultur.

Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Davut Yavuz’u Öldürecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu