Perşembe, Ocak 27, 2022
Ana SayfaDizilerAnnemizi Saklarken 4. Bölüm Ön İzleme Yayında! Handan Netlet'le Yüzleşiyor!

Annemizi Saklarken 4. Bölüm Ön İzleme Yayında! Handan Netlet’le Yüzleşiyor!

-

Star Tv’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken, 4. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Handan, gelinlik provası yapar. Çocuklarına Kıbrıs’a bir iş için gideceğini söyler. Çocuklar annelerinden ayrılmak istemez. Dündar gizlice Kıbrıs’ta evleneceğini ablasından ve Füsun’dan saklar. Handan, Dündar’a çevresinde onca güzel kadın olmasına rağmen neden kendisin tercih ettiğini sorar. Annemizi Saklarken 4. bölüm ön izleme yayınlandı. Handan, Netret’le yüzleşiyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Handan Netlet’le Yüzleşiyor!

Annemizi Saklarken 4. bölüm ön izlemesinde; Handan, çocuklarını babaanneleri Netret’in yanına götürüyor. Onlar yokken Netret’le yüzleşiyor. Onun kendisine yaptıklarından sonra yinede çocuklarını ona getirdiğini söylüyor. Netret, Handan’a oğlunu elinden kaçırdığını ve onun oğlundan daha iyi birini bulup evlenemediğini söylüyor. Handan, Netret’e kızıp orayı terk ediyor. Derya ise, annesini babaannesine tahammül edememekle suçluyor.

İşte Annemizi Saklarken 4. bölüm ön izlemesi…

ANNEMİZİ SAKLARKEN 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Handan, Dündar’la görüştükten sonra görüntülenir. Görüntüler basında yayınlanınca herkes yüzü görünmeyen çantasında ponpon olan kadının kim olduğunu merak etmeye başlar. Aslında Dündar, bu fotoğrafı kendisi çektirip yayımlatır.

Handan, yayınlanan fotoğraftan haberi olmaz ve ponponlu çantasıyla Selin’in provası için Dündar’ın evine gider. Evdeki herkes, fotoğraftaki kadının o olduğunu anlar. Benan, görüntüyü Selin görmeden Handan’ın önüne koyar. Handan’ın yanında o fotoğraftaki kadının servet avcısı, aşağılık bir kadın olduğu hakkında konuşur.

Handan, provasını bitirmek için uğraşırken Dündar gelir. Handan, onun konuşmasından o fotoğrafı kendisinin çektirdiğini düşündüğünü anlar. Onun yanına gidip o fotoğrafı kendisinin çektirmediğini söyler. Dündar ona, inanmamış gibi yapar.

Derya, Bora’nın yanında çalışmak için işe gider. Ama çaycılık yapacağını öğrenince büyük hayal kırıklığına uğrar. Bora, Derya’nın projesinin olduğu diski çöpe atar. Derya ise bunu görür. Ona Handan’ın kızı olduğunu da itiraf eder. Benan, kardeşiyle konuşup onun hep kendisinden güçsüz kadınlar tercih etmesini yüzüne vurur.

Dündar, onunla konuştuktan sonra Füsun’un yanına gidip onunla birlikte olur. Füsun, ertesi gün Handan’ın iş yerine gidip para verir ve onun kovulmasını ister. Handan, işten kovulur ve iş aramaya başlar. Ancak, her kapı yüzüne kapanır. Dündar, yine Handan’ın karşısına çıkar.

Ona birbirlerine tanımaları için kendisine fırsat vermesini ister. Handan, Dündar’la görüşmeye başlar ve rüya gibi bir gün geçirir. Ertesi gün Dündar, yüzük alıp Handan’a evlenme teklif eder. Handan, Dündar’ın evlenme teklifini kabul eder. Ama çocuklarına bu durumu henüz anlatamaz.

Dündar, Handan’ı herkesin göreceği bir restorana yemeğe götürür. Orada ona, çocuk istemediğini eğer çocuklu bir kadın olsaydı onunla evlenemeyeceğini söyler. Handan, onun çocuklarının olduğunu bilmediğini anlayınca şok olur.

Annemizi Saklarken 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Handan Evleneceğini Çocuklarından Gizliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Nalan Sedat'la İlgili Hangi Gerçeği Öğreniyor

Camdaki Kız 28. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nalan Sedat’la İlgili Hangi...

0
Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 28. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nalan, Sedat’la barışıp konağa döndüğü için kendisini sorgular. Muzo...