Ana SayfaDizilerKanunsuz Topraklar 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Davut Gülfem'e Gizli Görevini Anlatamıyor!

İlgili Postlar

Kanunsuz Topraklar 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Davut Gülfem’e Gizli Görevini Anlatamıyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar, 15. yeni bölümüyle 2 şubat çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ali Mehveç’e, büyük vaatlerde bulunur ve Gülfem’in kendisinin kaderi olduğunu onu Davut’tan ayırmak için iş birliği teklif eder. Zaten maddi sıkıntılar çeken Mehveç, yeğenlerinin yanına gelir ve ailenin büyüğü olarak onlar adına karar vermeye başlar. İlk önce Celal ile Fikriye’nin evlenmesine mani olmak ister. Ama Gülfem buna izin vermez. Kanunsuz Topraklar 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Davut Gülfem’e, gizli görevini anlatamıyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Davut Gülfem’e Gizli Görevini Anlatamıyor!

Kanunsuz Topraklar 15. bölüm 2. fragmanında; Gülfem, Davut’la birlikte Bahar’ın kızını buluyor. Davut’un yalan söylediğini anlayan Gülfem ona, çok kolay yalan söylediğini onu tanıyamadığını söylüyor. Davut ise Gülfem’e, hayatında gizlemek zorunda olduğu bazı sırlar olduğunu, onun da bu sırlardan biri olduğunu söyler. Gülfem, Davut’un konuşmasına bir anlam veremiyor.

İşte Kanunsuz Topraklar 15. bölüm 2. fragmanı…

KANUNSUZ TOPRAKLAR 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Sezai komutanın şehit olması herkesi derin üzüntüye boğar. Davut, Fransızların Gülfem’e ve ailesine zarar vereceğini düşünür ve onun kapısında sabaha kadar nöbet tutar. Sezai komutanın cenazesi tören eşliğinde defin edilir. Davut, Fransızların bu yaptığını onların yanına koymak istemez.

Gidip Ali’yle konuşur ve ondan Sezai komutanın celladını bulması için kendisine yardım etmesini ister. Bahar, Davut’a aşık olmaya başlar. Bunu anlayan Ali, Fransızlara gidip Bahar’ın Davut’la aşk yaşadığını onun elinde onlara ait belgelerin olduğunu söyler. Ali, Bahar’ı şikayet etmeden önce ondan o belgeleri alır.

Fransızlar Sezai komutanı vuran tetikçiden Bahar’ı öldürmesini ister. Davut, Ali’den Bahar’ın ölüm emri verildiğini öğrenip onun yanına gider ve celladın gelmesini bekler. Bahar’ın Fransa’dan kızı gelir. Davut, kızı oradan uzaklaştırır. Cellat geliyor ve Bahar’a silahını çektiği sırada Davut, onu etkisiz hale getirip jandarmaya teslim eder. Celal, Fikriye’ye evlenme teklif eder. Oda kabul eder.

Bu arada Yavuz, tüm parasını Asude’ye kaptırır. Kendisine geldiğinde konağa dönmekten başka çaresi kalmaz. Ali, Gülfem’in teyzesini bulur. Onun maddi durumunun iyi olmadığını evden atıldığını görür. Ona önce kendisini tanıtır ve çok zengin olduğunu, eğer Gülfem’in kendisiyle evlenmesi konusunda yardım ederse ona ne isterse vereceğini söyler.

Mehveç, yeğenlerinin yanına gelir. Gülfem, teyzesini karşısında görünce çok mutlu olur ve kardeşlerine bu büyük sürpriz olur. Göksel, celladı konuşturur ve Fransızların yerlerini öğrenip oraya Davut ve jandarmayla birlikte baskın yapar. Sezai komutanın intikamını Fransızlardan alırlar.

Kanunsuz Topraklar 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mehveç Ali’nin Teklifini Kabul Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler